OMG! Manažer Biebera přiznal, že si v jednu chvíli myslel, že Justin brzy zemře

16. listopadu 2017 15:31
Scooter Braun se svěřil s tím, v jaké chvíli si myslel, že Justinovo chování povede až k jeho smrti...

ČTI TAKÉ: MÓDNÍ EVOLUCE TAYLOR SWIFT 2006-2017! OD COUNTRY GIRL K FASHION IKONĚ!

Justin Bieber a Scooter Braun

Scooter Braun a Justin Bieber už společně zažili mnohé! Před deseti lety se Scooter roztomilého nadaného objevu z Youtube ujal a udělal z něj světovou superhvězdu.

Společně objevovali tihle dva některé věci v šoubyznysu úplně poprvé, prošli si i drsným obdobím hádek a neporozumění, kdy se chtěl Scooter Justina vzdát, protože už na něj prý „neměl nervy“.

Justin Bieber a Scooter Braun.

Všechno spolu ale přečkali, Justinovo období vzdoru pominulo a Scooter je stále hlavním manažerem slavného zpěváka, kterému nikdo nevěřil, že se tak dlouho udrží na výsluní a bude udávat trendy.

Vztah Scootera a Justina se zhoršil v době, kdy bylo Justinovi 18 a začal rebelovat. Scooter k tomu v rozhovoru pro Complex řekl: „Myslím, že to je příběh, který by měl vyprávět spíš on a nejspíš to jednou i udělá. Nejvtipnější je, že to nejspíš bude dost odlišná story od té mé, protože Justin si spoustu věcí z toho období z mnoha důvodů prostě vůbec nepamatuje“, směje se Scooter a pokračuje: 

VIDEO: S kým slavil Justin Bieber 22. narozeniny?

„V jednu chvíli jsem si dokonce myslel, že je to konec. Ne konec kariéry, ale konec jeho života. Opravdu jsem si myslel, že pokud bude pokračovat v tom, co tehdy dělal a jak žil, tak o něj všichni brzy přijdeme.

Nemohl jsem ho v tu chvíli rozhodně nutit, aby zůstal se mnou. Byl dospělý a mohl si najít jiného manažera, který by ho neprudil tak, jako jsem to tehdy dělal já proto, že jsem ho chtěl zachránit. Byl jsem vyděšený, protože často prostě na čas zmizel a já jsem nikdy nevěděl, jestli se zase v pořádku vrátí.

Ariana Grande

Jeden z mých mentorů mi kdysi řekl, že každý z umělců, které mám na starosti mě jednou vypeče a opustí, když budu až moc upřímný. Stalo se mi to například s Arianou Grande. 

Odešla ode mně, protože jsem jí řekl ohledně něčeho co se jí týká pravdu a ona se opravdu hodně naštvala a urazila. Po půl roce se jí to ale asi rozleželo v hlavě, vrátila se ke mně a omluvila se za svoje chování. Od té doby jsme si bližší, než kdy předtím. Asi uznala, že to s ní myslím dobře...“

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:31 pátek 16. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 121
  OMG
 • 65
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART