Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Chart
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Oldies festival nabitý energií 90. let proběhne v ostravském polygonu Libros!

  25. května 2023 17:59
  Pod ostravským nebem se opět rozezní hity 90. let i milénia, Stane se tak v sobotu 17. června v Ostravě. Oldies festival se letos koná podruhé na polygonu Libros a bude doslova nabitý energií. Fanoušci starších hudebních žánrů si tuto událost rozhodně nemohou nechat ujít.
  Oldies festival

  Pořadatelé opět připravili bohatý program s několika novinkami. Tento hudební festival si získal stálou základnu fanoušků hudby let minulých. Každý rok přináší něco nového a liší se tak od ostatních hudebních festivalů v širokém okolí.

  Organizátoři se na 7. ročník rozhodli přivést skupiny zejména tak zvaných devadesátek. Můžete se těšit na opravdové hvězdy z let minulých, které publikum jako vždy rozezpívají a roztančí na největším Oldies festivalu v Čechách i na Slovensku. Rozzáří ho opět hvězdy, které se vám i po letech zase rychle vynoří z hlubin paměti.

  Mezi nimi je německé duo 666, které bořilo hitparády hitem Paradox, nebo Loona – nizozemská zpěvačka, se kterou jste si určitě i vy zpívali Bailando a Vamos a la Playa. Přijede i světoznámý DJ, který je synonymem devadesátkové zábavy DJ Quicksilver. Pusťte si už teď jeho set Bellisima a těšte se na tanec. Rozhodně vás rozhýbe i legenda taneční hudby Crystal Waters. Určitě si teď prozpěvujete Gypsy Woman – la da dee la da da.

  Areál se otevírá už v poledne, samotná akce začne koncertem v 18 hodin. Jako první vystoupí DJ Quicksilver, který přivede návštěvníky do varu a správné atmosféry. Následovat budou další kapely, které se postarají o bohatou hudební produkci a zábavu až do pozdních nočních hodin. Celou noc tak můžete tančit a vzpomínat se skvělou hudbou na super místě.

  Letošní ročník nebude výjimkou, organizátoři přivezou do Ostravy i skupiny, které v České republice ještě nevystupovaly. Kromě již jmenovaných se můžete těšit i na vystoupení Daria G, Loona, Jenny Berggena z ACE OF BASE, Sylvera aj.

  Kromě hudebních zážitků se návštěvníci mohou těšit na bohatou nabídku občerstvení a pití, moderní zařízení a pohodlné prostory k odpočinku. Organizátoři také zajistili dopravu ve spolupráci s MHD, aby fanoušci nemuseli řešit nedostatek spojů a měli usnadněný odjezd z polygonu Librosu po festivalu.

  Oldies festival se koná od roku 2015 v Ostravě a festival navštívilo více než 70 tisíc lidí, kteří mohli slyšet více než 40 hudebních skupin. Festival je každoročně oblíbenou událostí a letošní ročník slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Vstupenky na festival jsou stále k dispozici v předprodeji.

  Související

  HLASUJTE V ÓČKO CHART