To vás pobaví! Katy Perry a Ariana Grande se staly terčem vtipu na Instagramu!

23. srpna 2018 8:51
Na Instagramu se šíří vtip o Katy Perry a Arianě Grande. Urazí se za něj zpěvačky?

Ariana Grande a Katy Perry

Ariana Grande má jen pár dní po vydání desky a je okolo ní teď pořádně živo. Dlouho na sebe nenechaly čekat různé internetové vtipy. V hlavní roli se objevila Ariana Grande, zpěvačka Katy Perry a.... Sako! 

Ariana se objevila na Instagramu v koláži z jedné její fotky. Na té má zpěvačka na sobě sako, ale tváří se tak, že by si ho nejraději sundala.Druhou čáastí koláže je přípěvek Katy Perry v roli matky, která se rozčiluje, že její dospívající dcera takhle nikam jít nemůže. Celé je to samozřejmě brané s nadsázkou a samotnému vtipu se jistě zasmály i obě zpěvačky. Holky jsou už léta kamarádky, takže to rozhodně není brané jako útok na jednu z nich, ba právě naopak. Katy i Ariana si komplimenty vzdávají už několik let.

KVÍZ POPOVÍ ZPĚVÁCI! VYZNÁTE SE V JUSTINOVI, SHAWNOVI ČI BRUNOVI? OTESTUJ SE!

Vzpomeňte si například na příspěvek z roku 2013, kdy Ariana Katy poděkovala za to, že o ní zpěvačka v rozhlasovém pořadu říkala hezké věci.

Nevím, jestli znáte tuhle dívku jménem Ariana Grande. Myslím, že je to jeden z nejúžasnějších hlasů v pop music. Má úžasný hlas, nejlepší hlas, co jsem slyšela naživo,“ řekla Katy v pořadu. Obě zpěvačky se vzájemně respektují a takhle to má být.

ČTI TAKÉ: Opravdu ji miluje! Pete Davidson udělal krásné gesto vůči Arianě Grande!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:51 pátek 21. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 12
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART