Ohodnoť nový letní singl: Zedd & Liam Payne - Get Low! HIT NEBO SHIT?

13. července 2017 13:50
Zedd představuje svůj letní hit! V novince Get Low mu vypomohl Liam Payne!

ČTI TAKÉ: TÁTA TROLL NAPODOBUJÍCÍ SELFIES SVÉ DCERY ZÍSKAL JEŠTĚ VÍCE LAJKŮ NEŽ ONA!

Liam Payne a Zedd

DJ a producent Zedd se v letošním roce vrátil do hitparád skvělým singlem Stay, ve kterém zazářila i kanadská zpěvačka a skladatelka Alessia Cara.

Píseň získala po světě několik zlatých a platinových ocenění a například v Americe to dotáhla až na 7. příčku Billboard Hot 100 a stala se na několik týdnů jednou z nejhranějších písní v tamějších rádiích. Nyní Zedd představuje svoji novinku, ve které znovu potvrzuje svoji hudební všestrannost.

VIDEO: Zedd, Liam Payne - Get Low (Infrared):

Opustil totiž elektronickou scénu a v songu Get Low odhaluje svojí mainstreamovou tvář. Na letní písni, ve které se zpěvu ujal Liam Payne, začal pracovat již v minulém roce, a ve stejné době potkal právě Liama, někdejšího člena One Direction, který tehdy intenzivně pracoval na své sólové tvorbě.

via GIPHY

Zedd okamžitě cítil, že právě Payne bude tím správným, který by se na písni Get Low měl podílet a pozval ho ke spolupráci. „Liamův hlas dal písni hodně soulového feelingu a hodně jej tak ovlivnil,“ dodává sedmadvacetiletý producent, který se v současné době připravuje na velké turné po Severní Americe, jenž odstartuje koncem září.

via GIPHY

ÓČKO TEA od Bubbleology

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 pátek 10. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 72
  LOVE
 • 16
  FAIL
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART