Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • ÓČKO TI PŘINÁŠÍ FESTIVAL VODAFONE YOU FEST! 17. ZÁŘÍ, PRAHA: YOUTUBEŘI, KONCERTY, GAMING, LIFESTYLE A FRESH FOOD!

  16. srpna 2016 21:17
  To všechno najdeš pod jednou střechou! Kde? V Průmyslovém paláce v Praze! Babí léto na Vodafone YOU FEST ti už 17. září 2016 přinese Prima COOL a ÓČKO!

  FINÁLNÍ LINE-UP Vodafone YOU FESTu (pro celý line-up rozklikni foto):

  VODAFONE YOUFEST 2016

  Video pozvánka na Vodafone You Fest 2016:

  Vodafone You Fest 2016 je první ročník multižánrového festivalu, který cílí na všechny věkové skupiny a přinese rozmanitou škálu zábavy!

  Výhodné vstupenky na Vodafone You Fest.

  Vodafone YOU FEST na Facebooku najdeš tady!

  Vodafone YOU FEST 2016

  „Prostor Průmyslového paláce bude rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy, gaming a food zónu,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha s tím, že tento festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka – i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

  Vodafone YOU FEST 2016

  Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin patřit nejen vystoupením těch nejznámějších českých youtuberů, ale především hudbě.

  VÝHODNÉ VSTUPENKY KUPUJ ZDE.

  Vodafone YOU FEST 2016

  Na jejím výběru se podílelo právě ÓČKO. „Hrajeme hudbu populárních mladých zpěváků a kapel. Ukazujeme jejich život. Žijeme s youtubery. Komentujeme módu, životní styl, trendy. A teď to všechno dohromady ukážeme naživo na jednom místě. A děláme to pro Vás. Váš festival,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKA.

  Majk Spirit - Primetime

  Vystoupí Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.

  Slza - Vstříc nekonečnům

  Mezi hudebními vystoupeními budou pódiu vládnout nejžádanější čeští youtubeři NejFake, GetTheLouk, Fallenka, DeeThane, SterakDary, Martin Rota a další. „Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli spojit značku Vodafone s YOU FESTem, je náš koncept #jetovtobě, kterým chceme podpořit mladou generaci a dodat jim kuráž, aby se nebáli jít v životě za svým a dělat to, po čem touží.

  #jetovtobe

  #jetovtobě - Vodafone

  Tento festival je unikátní v tom, že kombinuje hudbu, youtubering, gaming a fashion, a spojuje tak všechny influencery a youtubery, se kterými v naší kampani #jetovtobě spolupracujeme. Návštěvníci festivalu díky tomu uvidí své idoly v jeden den na jednom místě,“ říká manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

  Ben Cristovao & The Glowsticks - ASIO

  Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovaem.

  Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

  Akci připravila agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

  Fotogalerie

  Vodafone YOU FEST 2016

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:17 středa 14. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • 84
   LOVE
  • 31
   SUPER
  • 18
   OMG
  • 17
   WTF
  • 15
   FAIL
  • 13
   LOL

  Související