ÓČKO SUMMER 2017: 2. díl! 10 nejlepších filmů pro horké letní večery!

18. června 2017 19:12
Který film se stane tvým hitem letošního léta?

ČTI TAKÉ: Nová láska na obzoru! Bude z Katy Perry a Calvina Harrise nový pár?

Fantastická zvířata a kde je najít.

1. LA LA LAND

Hit letošního roku. Heslo filmu je nebát se snít a my se pod tím jen můžeme podepsat. Romantický příběh o dvou snílcích, které spojí touha jít si za vlastním snem. Připravte si kapesníčky!

2. FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT

V roce 1926 se New York ocitá v nebezpečí a Mlok Scamander, jej musí zachránit. Podaří se mu to? Film, který je ideální pro milovníky Harryho Pottera a fantasy příběhů. Navíc s roztomilým Eddiem Redmaynem.

3. MÍSTO U MOŘE

Je libo v létě trochu dramatu? Není problém. Ve filmu Místo u moře exceluje Casey Affleck, mladší brácha Bena Afflecka, takže je rozhodně na co se dívat. Vypráví příběh údržbáře, kterému se změní život poté, co se musí vrátit do rodného města, aby se postaral o svého synovce. O drama tu nouze nebude.

4. SPOJENCI

Bez Brada Pitta bychom tenhle film asi nedoporučovali. Válečný román z roku 1942 je o výsadkáři Maxovi, který se v Casablance zamiluje do francouzské kolegyně, kterou si vezme a má s ní děti. Ona je ale podezřelá ze spolupráce s nacisty.

5. ZPÍVEJ

Hudební a filmová pecka, kterou si zamilují všichni, kdo nemůže žít bez animáků. Koalí chlapík Buster má poslední šanci zachránit své divadlo a všechny karty vsadí na talentovou show. Nouze není o skvělé hudební výkony i vtipný scény. Ideální na letní večer.

6. PAŘBA O VÁNOCÍCH

Chceš se v létě trochu zchladit? Zasměj se u komedie, která tě hodí vánoční atmosféry. Když vedoucímu pobočky pohrozí jeho šéfová, že zavře jeho pobočku, rozhodne se uspořádat vánoční večírek, na který nikdo nezapomene. Co si budeme povídat, není daleko od pravdy. Skvělá je tu Jennifer Aniston v roli nepříjemné šéfky.

7. HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY

Romantický příběh dvou mladých lidí, kteří bojují s rakovinou. Hazel se nechce pustit do žádného vztahu, protože ví, že stejně brzy zemře. Augustus na tenhle názor ale nechce přistoupit. Kolik kapesníčků u tohohle filmu budete potřebovat?

8. COLLATERAL BEAUTY: DRUHÁ ŠANCE

Všichni máme druhou šanci, jen jí musíme najít a využít. V době, kdy mediální pracovník prožívá velkou osobní tragédii, vymyslí jeho kolegové dost drastický způsob, jak ho vrátit zpět do života. Příběh o tom, jak ne hned všechno vzdávat je na léto hodně přemýšlivý, ale kdy jindy začít něco nového a neskutečného než právě v létě?

9. TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ

Napadlo vás, co dělají vaši zvířecí miláčci, když zrovna nejste doma? Odpověď na to můžete najít v animované komedii, která je odpočinková, takže ideální na letní večer. Zasmějete se vy a možná i vaši čtyřnozí přátelé.

10. MIMI ŠÉF

Animáky nás zkrátka baví. Mimi šéf je pro všechny, kteří si myslí, že miminka jsou to nejroztomilejší na světě. Možná jo, ale nemá to jeden háček? Letní pohoda může začít.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:12 pondělí 16. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 49
  LOVE
 • 19
  WTF
 • 15
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART