ÓČKO SLAVÍ ROK OD PREMIÉRY KLIPU GENERACE O - SPOLEČNÝ SVĚT!

28. června 2017 9:43
Přesně před rokem jsme ti představili Generaci O - seskupení mladých interpretů, kteří do jednoho reprezentují nejtalentovanější generaci domácí hudební scény! Slavíme!

ČTI TAKÉ: PŘEKVÁPKO! J. K. ROWLING PROZRADILA, ŽE HARRY POTTEROVÉ JSOU VLASTNĚ DVA!

Natáčení letního ÓČKO hitu - GENERACE O - Společný svět!

GENERACI O tvoří: Sebastian, Pavel Callta, Hank (ATMO Music), Martin Harich, Light & Love, Rina, Milan Peroutka, Honza Řičař (Memphis).

Autoři hitu Společný svět jsou:
Hudba: Johny Rainbow (Light & Love)
Text: Pepa Bolan (Mandrage) a Hank (ATMO Music)

Natáčení probíhalo v Praze ve čtyřech lokacích. Režie se chopil zkušený Radim Věžník a na výsledku je to znát. ÓČKO tak nepřímo navázalo na předchozí superprojekt ÓČKO All-Stars Band, který v roce 2009 vytvořil hit „Ty jsi jako já“. Připomeň si hit letních prázdnin minulého roku!

VIDEO: GENERACE O - SPOLEČNÝ SVĚT

Singl s názvem Společný svět dal dohromady 14 mladých hvězd z tuzemské hudební, kulturní i online scény. Dohromady tak tvořili unikátní mix, který reprezentoval nejaktuálnější scénu, která denně oslovuje statisíce posluchačů, sbírá miliony přehrání na online a diváci je pravidelně sledují i na Óčku.

„Sešlo se nám tu několik talentovaných hudebníků a nás napadlo, že je tu unikátní příležitost je dát dohromady,“ říká Michal Klein, hudební šéfdramaturg ÓČKA.

VIDEO Z NATÁČENÍ KLIPU GENERACE O - SPOLEČNÝ SVĚT:

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:43 čtvrtek 26. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 19
  LOVE
 • 8
  SUPER
 • 8
  OMG
 • 7
  LOL
 • 7
  WTF
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART