ÓČKO GOLD se 1. 10. 2017 mění na ÓČKO STAR! Na jaké novinky se můžete těšit?

30. září 2017 12:27
Stanice O představuje novou podobu stávajícího celoplošného TV kanálu ÓČKO GOLD - hudební stanici ÓČKO STAR! Start vysílání: 1. října 2017.

ČTI TAKÉ: PINK VYDALA NOVÝ SONG BEAUTIFUL TRAUMA! JAK TĚ BAVÍ? OHODNOŤ V ANKETĚ A HLASUJ!

ÓČKO STAR

Od 1. 10. 2017 se stávající stanice ÓČKO GOLD změní v ÓČKO STAR, hudební stanici s aktuálnějším obsahem zaměřenou na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti.

Svým divákům nabídne největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu. Soudobý hudební profil doplní nová, moderní grafika, pestřejší programové schéma a informace spojené s hudebními hvězdami, jejich hity, životem a aktuálními aktivitami a koncerty.

Robbie Williams

ÓČKO STAR je hudební kanál, který nabízí moderní vysílání pro aktivní, hudbu milující střední generaci diváků (25-45 let), kteří tvoří klíčovou cílovou skupinu světového hudebního mainstreamu.

Profilovými hvězdami ÓČKO STAR jsou světoví a domácí idoly jako Robbie Williams, Michael Jackson, Adele, Madonna, Rihanna, Pink, U2, Coldplay, Chinaski, Kryštof, Lucie, No Name, Ewa Farna, Richard Müller a další.

Pink

ÓČKO STAR nahradí stávající vysílání kanálu ÓČKO GOLD na všech platformách, navíc se již od začátku svého vysílání objeví i na satelitu Astra.

Programové schéma ÓČKO STAR mapuje denní rytmus cílové skupiny diváků v několika hudebních blocích:

 • WAKE ME UP - ranní hity, které vás nakopnou
 • SIMPLY THE BEST - nejlepší songy pro skvělý den
 • BACK TO THE 80´s / 90´s - legendární hity 80. / 90. let
 • I LOVE YOU - songy pro romantické večery
 • BECAUSE THE NIGHT - hity na dobrou noc
 • DANCE! DANCE! - víkendová diskotéka...

Chinaski

Zcela novým prvkem v programu bude pravidelný večerní (20:00 – 22:00) playlistový pořad ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM, připravený ve spolupráci s Rádiem Impuls, který nabídne klasické i současné české a slovenské hity známe ze stejnojmenného projektu nejposlouchanějšího rádia v zemi.

ÓČKO STAR nabídne i divácky úspěšný formát chart, ve kterém představí aktuální žebříček IFPI.

Důležitou složkou přinášející klíčové rysy proměny celé stanice je nová grafická podoba ÓČKO STAR. Odráží pestrost hudební skladby, zaměření na současnou aktivní generaci a rozšířený informační rozměr kanálu.

ÓČKO STAR můžete sledovat i v aplikaci ÓČKO, nebo živě na webu ZDE.

Madonna

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:27 neděle 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 162
  WTF
 • 46
  SUPER
 • 37
  LOVE
 • 32
  FAIL
 • 22
  LOL
 • 19
  OMG
Foto

A89v54o S53i82l64a91m

Ta změna se mi vůbec nelíbí. Už se na Óčko nedívám.Rv

Foto

M68i88r85o25s85l73a58v H85a24n98u61š

Nápis OCKO STAR v levé dolní části obrazovky vůbec nepřipomíná logo nějaké televizní stanice, ale spíš to působí nepatřičně, jako kdyby tam bylo napsáno něco jako PROMO ONLY. Oříznutí horní a dolní části obrazu, nebo dokonce jeho zdeformování, aby bylo dosaženo poměru stran 16:9 (v případě klipu, který byl původně natočen v poměru stran 4:3) vnímám jako vrchol barbarství. Už jsem to delší dobu ve vysílání nezahlédl, tak doufám, že už od toho snad upustili.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART