SPRING BREAKERS 2? OBJEVÍ SE SELENA GOMEZ A SPOL. V REMAKU PÁRTY FILMU?

27. března 2017 12:14
Film Spring Breakers šel do českých kin před čtyřmi lety. Nezískal zrovna nejlepší hodnocení od filmových kritiků, ale vidět spolu v jednom filmu jako nej kámošky v plavkách Vanessu Hudgens, Selenu Gomez a Ashley Benson stálo za to!

ČTI TAKÉ: ČESKÁ MISS WORLD 2016 A BLOGERKA ROKU 2016 NATÁLIE KOTKOVÁ OPUSTILA PETRA LEXU!

Spring Breakers (2013)

Na férovku - tenhle počin nebyl žádným úžasným filmovým dílem, ale nedá se mu upřít to, že dobře pobavil a na holky bylo k radosti klučičích diváků super pokoukání.

Teď se chystá seriál v podobném duchu! Zúčastní se ale projektu stejné herečky? Dost pochybujeme, ale Selenu a spol. bychom zase společně moc rádi viděli! Žádná z holek se zatím ke své případné účasti nevyjádřila.

via GIPHY

O co šlo v původním filmu z roku 2013?

Čtyři sexy středoškolačky se rozhodnou vyloupit fast food, aby měly peníze na krátkou jarní dovolenou. Jenže to je jenom začátek... Při oslavách v motelovém pokoji se zábava zvrhne a překročí zákonnou hranici.

Selena Gomez ve filmu Spring Breakers

Dívky jsou zatčené a stanou před soudem! Pouze v bikinách se ocitnou v soudní síni, kde za ně překvapivě zaplatí kauci nechvalně proslulý místní gangster Alien (James Franco). Alien vezme dívky pod svá křídla a začíná ta nejdivočejší jarní jízda, co pamatují.

James Franco / Spring Breakers

Na oko drsný Alien má i citlivou stránku, a tak si ho mladé školačky zamilují a vydávají se společně na prázdniny, o kterých se žádné z nich ani nezdálo...

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 úterý 25. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 57
  LOVE
 • 22
  SUPER
 • 19
  OMG
 • 18
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART