O Magic Cup: Vstupní brána pro E-fotbalové Hvězdy

12. března 2024 21:06
O Magic Cup, největší amatérský turnaj ve FIFA fotbale, který poprvé oslnil herní scénu v roce 2022, nyní přináší novou éru soutěživosti a příležitostí pro hráče na všech platformách. Od svého vzniku jsme získali popularitu díky naší misi dát amatérům možnost zazářit, bez ohledu na to, zda preferují hraní na PC, PlayStation nebo Xbox.

Náš unikátní přístup k turnajům nás odlišuje od ostatních soutěží. O Magic Cup je o otevřenosti a šanci - každý, kdo má vášeň pro fotbal a FIFA, je vítán, bez ohledu na jeho zkušenosti či platformu. S více než 430 registrovanými účastníky od prvního ročníku jsme poskytli místo pro rozkvět mnoha talentovaných hráčů. Připoj se k nám i ty!

Jeden z našich nejvýznamnějších úspěchů je příběh uživatele - xmisak15. Začínal jako amatér, ale na základě svých výkonů a odhodlání se stal profesionálem. Díky účasti v O Magic Cup našel cestu do týmu e-sportu SK SIGMA OLOMOUC a teď reprezentuje jejich barvy s hrdostí. Chceš-li sledovat jeho cestu k vrcholu a být součástí něčeho podobného, není lepší příležitostí než se zúčastnit O Magic Cup!

O Magic Cup

Pokud je pro tebe FIFA spíše diváckým zážitkem než aktivním zapojením, neváhej dorazit a podpořit nové nadějné talenty, kteří se budou snažit stát se dalšími hvězdami O Magic Cup. Vytvořme společně vzrušující atmosféru a oslavme krásu e-fotbalu.

Nechceš-li zůstat pozadu a chceš se připojit k největší e-fotbalové události roku, zaregistruj se nyní a přidej se k nám 23. března 2024 ve Vodafone Play Zone. Buďme součástí této vzrušující cesty plné emocí a napětí - to je O Magic Cup! - https://discord.gg/T6qzNB6TkM

Vodafone PLAYZone Arena, OZP, Podravka.cz, Yenkee, Kooperativa, eFotbalová hvězda

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:06 středa 10. července 2024. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 26
  WTF
 • 25
  LOL
 • 23
  LOVE
 • 22
  FAIL
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART