O Magic Cup: Křižovatka naděje a talentu ve FIFA E-sportu

5. dubna 2024 12:24
O Magic Cup, největší amatérský turnaj ve FIFA fotbale, slaví úspěšné zakončení třetího ročníku, v němž se zasloužil o podporu mladých nadšenců FC24 (FIFA) v jejich snaze stát se profesionálními hráči e-sportu.

O Magic Cup

Tento inovativní projekt, podpořený společnostmi OCKO Promotion a Mediální Agenturou, které již v roce 2023 spojily své síly, aby rozšířily mediální dosah události a poskytly hráčům šanci prosadit se v profesionálním světě e-sportu.

„Svou vášní pro fotbal a FIFA jste všichni vítáni, bez ohledu na své zkušenosti nebo platformu, na které hrajete,“ prohlásil Vít Beneš, hráč fotbalu a vášnivý fanoušek e-sportu. „V Magic Cupu se otevírají dveře pro nové e-sportovní talenty, kteří touží zazářit na scéně FIFA/IFC. Je to jedinečná příležitost, která dává naději běžným lidem na jejich velký průlom. Vstupte do této rostoucí komunity hráčů a dejte své vášni pro videohry nový prostor k rozkvětu.“

Jeden z nezapomenutelných momentů každého ročníku je účast prvoligového hráče Fortuna ligy, který nyní reprezentuje FC SIGMA OLOMOUC. Jeho podpora dokazuje, že O Magic Cup není jen o soutěžení, ale o podpoře a inspiraci pro budoucí e-sportové hvězdy.

„O Magic Cup dává šanci novým talentům v e-sportu. Chceme propojit naději s příležitostí a ukázat hráčům, že jejich sny mohou být skutečností,“ prohlásil Michal Šindelář, jeden ze zakladatelů turnaje.

David Pokorný, další spoluzakladatel, dodává: „Jsme vděční našim partnerům za jejich podporu a důvěru. Společně můžeme posunout e-sportovou scénu vpřed a dát šanci ještě většímu počtu hráčů.“

O Magic Cup

O Magic Cup není jen o turnaji, je to o vášni, odhodlání a komunitě, která spojuje hráče, fanoušky a partnery. Velké poděkování patří našim partnerům: https://www.ozp.cz/, https://www.yenkee.cz/, FIniMini, https://www.koop.cz/, https://www.playzonearena.cz/, https://www.tcl.com/cz/cs, https://ocko.tv/ a CANS. Těšíme se na další ročník, který slibuje být ještě větší a vzrušující než kdy dříve!

Pro více informací a registraci na O Magic Cup navštivte oficiální webové stránky: efotbalovahvezda.cz.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART