Nový ÓČKO Song Stromy se vrací ke kořenům hudby!

21. června 2020 18:29
Nový ALLSTARS song Stromy vychází právě dnes.

Hudební televize ÓČKO společně s kapelou Nebe vydává v pořadí třetí ALLSTARS song! Píseň dostala název STROMY a opírá se o téma vztahu k přírodě jako základního prostředí, odkud vychází člověk sám i hudba, kterou vytváří. K tomuto autorskému počinu skupiny Nebe se pěvecky připojili Petr Janda, Petra Janů, Kuba Ryba, Pavel Callta, Voxel, Sebastian, Pepa Bolan, Pekař, Vojta D, Jakub Děkan, Martin Harich, Milan Peroutka, Anna Julie Slováčková nebo herec Marek Lambora.

ÓČKO ALLSTARS
ÓČKO ALLSTARS

„Text se měl zaobírat něčím, co je spojené s přírodou a já mám pocit, že v našem kraji, v podhůří Beskyd, je vztah mezi lidmi a přírodou neskutečně silný,“ vysvětluje autor textu Petr Harazin z kapely Nebe a pokračuje: „Ještě jsme nikdy v životě neměli tolik práce na jedné skladbě. Smekáme před producentem Lukášem Chromkem, protože ta píseň má opravdu skvělý sound.“

ÓČKO chce navázat na úspěšnost prvního ALLSTARS songu Ty jsi jako já, který upozorňoval na vztah k seniorům a patřil mezi nejhranější v českých rádiích. Druhý song v režii ÓČKA se stal letním hitem a zaměřil se na pospolitost. V nejnovějším počinu STROMY se objevují legendy české hudební scény i zástupci mladší generace, kterým není ústřední myšlenka obrácená k přírodě lhostejná.

ÓČKO ALLSTARS

„Nápad vytvořit další ÓČKO ALLSTARS song vznikl proto, že si uvědomujeme, jak moc se pod vlivem moderních technologií, sociálních sítí, médií i masového zábavního průmyslu vzdalujeme našemu přirozenému prostředí. Přírodě, lesům, stromům, loukám, řekám, … tedy místům, která svými zvuky, rytmy a kouzlem dala vzniknout hudbě jako jednomu z nejvěrnějších přátel, který lidstvo provází celou historií. Příroda je hudba. Šumění stromů, zpěv ptáků, praskání větví, vše vytváří melodii. Jak se k přírodě chováme, tak se chováme sami k sobě. A taková bude i naše hudba.“doplňuje Veronika Matysová z marketingu TV ÓČKO.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:29 pondělí 19. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 33
  LOVE
 • 26
  SUPER
 • 24
  OMG
 • 19
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 18
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART