Nová milostná píseň Zayna Malika je údajně o jeho vztahu s Harrym Stylesem

19. října 2018 11:16
Zayn Malik vydal nový song o milostném zklamání a fanoušci si myslí, že text je o jeho vztahu k Harrymu Stylesovi!
Zayn Malik, Harry Styles

Ačkoli britská kapela One Direction má už dva roky pauzu, její fanoušci stále fungují jako komunita. A nový song Zayna Malika (25), který se jako první dal na sólo kariéru, jim nyní dal další důvod k přemýšlení.

Zayn opustil One Direction za trochu tajemných okolností. Podle některých drbů v tom měly prsty láska! Zayn se s kluky nepohodl, protože údajně choval city k Harrymu Stylesovi  (24). Ze vztahu si ale odnesl zklamání, o čemž má údajně vyprávět i jeho nový song Fingers!

„I’ve been f*cked and I want ya, I can’t even text ya ‚Cause my fingers ain‘t broken, but my heart is. If you wanna let me know where you hiding. I could come and love (I could come and love), I could come and love (I could come and love ya).“

KVÍZ O ONE DIRECTION: OPRAVDU SE VYZNÁTE V ÚSPĚŠNÉM BRITSKÉM BOYBANDU?

V písničce Zayn zpívá: „Nemohu dokonce ani napsat. I když moje prsty zlomené nejsou, srdce ano. Pokud mě chcete vidět, kde se schováváte...“ Skalní fanoušci One Direction jsou přesvědčení, že text vypráví o Harrym Stylesovi.

O tajném vztahu Harryho a Zayna se spekulovalo už kdysi. Dokonce tuhle dvojici fanoušci přezdívali „Zarry“. Nicméně ani jeden se zpěváků to nepotvrdil. Avšak také nevyvrátil. Zayn sice teď chodí s Gigi Hadid, to ale nic nedokazuje, že?!

ČTĚTE TAKÉ: 12 NEJZNÁMĚJŠÍCH GAYŮ A LESBIČEK! VĚDĚLI JSTE TO O NICH?

One Direction

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:16 sobota 16. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 92
  LOVE
 • 66
  WTF
 • 45
  LOL
 • 25
  FAIL
 • 25
  OMG
 • 12
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART