Nová Marvelovka Madam Web jde dnes do kin!

13. února 2024 16:40
„Mezitím v paralelním světě…“

Snímek Madam Web je svěží variací na zaběhnutý žánr. Vypráví o původu jedné z nejzáhadnějších hrdinek vydavatelství Marvel. V napínavém thrilleru uvidíme Dakotu Johnson jako Cassandru Web, zdravotnici z Manhattanu, která zjišťuje, že možná vidí do budoucnosti. Tváří tvář tajemstvím minulosti naváže Cassandra přátelství se třemi mladými ženami, které čeká slavná budoucnost, pokud ovšem přežijí smrtonosnou přítomnost.

Snímek Madam Web se navíc vymyká zaběhlým pravidlům žánru comicsových filmů a vypráví samostatný příběh o zrodu jedné z nejtajemnějších hrdinek comicsových příběhů společnosti Marvel. Dakota Johnson v hlavní roli Cassandry Webbové, manhattanské záchranářky, získá schopnost vidět budoucnost…a uvědomí si, že této schopnosti může využít k tomu, aby budoucnost změnila.  

Madam Web

Na to, v čem je snímek Madam Web tak výjimečný, Dakota Johnson odpověděla takto:

„Možnost stát se součástí superhrdinského filmu, který není nijak zásadně propojen s jinými filmovými světy, je velice vzrušující. Jde o zcela nový svět se zcela novými postavami, a vše je pojaté z pohledu ženy. Říkala jsem si zkrátka, že jde o něco velice odlišného, co by pro mě mohlo být zajímavé. Líbilo se mi, že o těch postavách nemusím mít před natáčením žádné velké povědomí. Jde o samostatný svět, který funguje sám o sobě. Takže svět snímku Madam Web vypadá o dost jinak než ostatní světy filmů společnosti Marvel. A spolupracovat s partou žen je skvělé. Všechno funguje velice bezproblémově. Skvěle jsem si to užívala a S. J. [Clarkson] byla jako režisérka naprosto úžasná.“

Snímek Madam Web má v českých kinech premiéru již 14. února 2024!

Více info o filmu najdete zde.

Madam Web

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART