Nicki Minaj si neváží fanoušků? Rapperka zrušila koncert v Bratislavě!

23. února 2019 18:51
Fanoušci slavné americké rapperky cítí velký zmar. Zpěvačka zrušila koncert po několika hodinovém čekání.

Nicki zrušila koncert na Slovensku

Tohle nečekal asi nikdo. V pátek 22. února měla na zimní stadiónu v Bratislavě vystoupit americká rapperka Nicki Minaj (36). Jenže ouha, koncert se neuskutečnil a rapperka za sebou zanechala tisíce naštvaných fanoušků. Nicki odstartovala jen den předem v Mnichově své světové turné, které bylo založeno na velké show. A právě to byl problém.

Koncert měl oficiálně začít v sedm slovenským rapperem Majkem Spiritem. Organizátoři ale na oficiální Facebook události oznámili, že začátek se posouvá na devátou hodinu večerní a Spirit nevystoupí. Ve čtvrt na jedenáct se na pódiu objevil jeden z organizátorů akce a všem oznámil, že koncert by měl během pár minut začít a že se všem omlouvá za komplikace. Když se o dvacet minut na stagi shrnul velké plátno s Nicki, všichni věřili, že koncert se přeci jen uskuteční.

Nicki fanoušci na Slovensku neviděli

Těsně před půlnocí se ale objevila samotná Nicki a všem se omluvila, že vystoupení se uskutečnit nemůže. Pořadatelská agentura se vyjádřila v tom smyslu, že Nicki s sebou přivezla show, která ale nebyla ve smlouvě a hala na to nebyla připravená. Velkým problémem a možná tím největším byl ale fakt, že kamióny s technikou přijeli do slovenského hlavního města se sedmi hodinovým zpozděním a proto se až moc pozdě zjistilo, že koncert je po technické stránce velmi náročný.

Přestože se samotná rapperka všem omlouvala, dočkala se jen pískotu a bučení od publika. S některými z věrných fanoušků si podala ruku, ale ve všech zůstal jen pocit zmaru a několikahodinové čekání ve zmrzlém hale. Nicki se oficiálně omluvila i na Instagramu a slíbila, že se do slovenského hlavního města brzy vrátí a že všechny moc miluje.  Agentura by podle vyjádření na Facebooku měla vracet peníze za vstupenky v plné výši.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:51 neděle 23. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • 126
  FAIL
 • 48
  LOL
 • 39
  SUPER
 • 39
  WTF
 • 26
  LOVE
 • 25
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART