Nic mu není svaté! Herec a youtuber Jake Paul trápí své sousedy bláznivými žerty!

22. července 2017 13:02
Tomuhle týpkovi jsou jeho sousedi totálně fuk!

ČTI TAKÉ: TOP 30: Sleduj, co frčí na MusicJetu! Kompletní žebříček vysíláme v sobotu!

Jake (vpravo) crazy vtipy miluje..

Tady to někdo přehnal. Herec Jake Paul má na svém Youtube kanálu miliony sledovatelů, teď to ale doopravdy přehnal. Bývalý disney hvězda způsobuje svému okolí opravdu šílené žertíky a prakticky nic mu není svaté. Jeho sousedé v Hollywoodu si na něj velmi stěžují a hrozí, že ho pošlou k soudu.

Mladý herec a šprýmař už udělal tolik divokých věcích. Rozhodl se například založit ohňostroj, který byl složen z plamenů a kouře, který se rozšířil daleko po okolí. Noční klid také narušil tím, že svou silnou motorkou jezdil po okolí. Nezdráhal se ani vystavit svou adresu a s fanoušky, kteří dorazili uspořádat divokou party.

„Byla to velmi klidná ulice, teď je to tady, jak válečná zóna. Bydlí tu rodinu a jsme tu šťastni, ale musíme se navzájem respektovat,“ svěřil se rozlobený soused Maytal Dahan. Jake žije v domě s několika svými přáteli a všichni ze svých bláznivých vtípků pořizují videozáznamy, které pak dávají na Youtube.

Jake se stal známý díky aplikaci Vine a poté rolí v Disney seriálu. Na svém Youtube kanále má 8,5 milionů fanoušků, které by jeho žerty mohli opakovat. Uvidíme, zda Jack dostane rozum a přestane trápit své sousedy.

God Church

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:02 neděle 19. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 35
  LOL
 • 16
  LOVE
 • 13
  WTF
 • 9
  SUPER
 • 8
  FAIL
 • 7
  OMG
Foto

M87a21r94e84k H57r40u76š91k76a

Jake není zase tak špatný, jak si každý myslí.... posílá peníze na charitu a sám organizuje několik dobročinných akcí. Doporučuju mrknout na tento článek:

https://www.fightlive.cz/rubriky/bojovnici/boxer-a-youtuber-jake-paul-zivotopis-zapasy-a-statistiky_1407.html

;-);-);-)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART