Niall Horan se touží vrátit do One Direction! Louis Tomlinson tvrdí, že zpět budou v roce 2020!

18. října 2017 12:38
Kluci z One Direction se prý brzy vrátí. Louis se vsadil o dům, že to bude v roce 2020!

ČTI TAKÉ: Královka selfie fotek Kim Kardashian tvrdí: „Selfies už vyšly dávno z módy!“

Niall Horan a Louis Tomlinson

Niall Horan je zřejmě jedním z těch členů One Direction, kteří by chtěli, aby se kapela opět dala dohromady. Chybí mu nejen samotná kapela a její tvorba, ale především její členové; Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Přestože 20. října vydává svou debutovou desku Flicker, v novém rozhovoru pro irský magazín se svěřil, že by chtěl, aby se 1D vrátili.

Delighted to bring the Flicker World Tour to the U.K, Ireland & Europe !

Příspěvek sdílený Niall Horan (@niallhoran),
Souhlasil s ním i Louis. „Pokud kluci řeknou, že se zítra vracíme, já budu připraven. Pokud mám počkat do šedesáti, tak počkám. Ale doufám, že se kluci budou chtít vrátit dříve než za čtyřicet let, aby si uvědomili, že je dobré, aby se kapela vrátila,“ přiznal se Niall pro The Sunday Times Culture.

Louis sice nebyl tak nadšený, ale sdílel podobnou myšlenku. Dokazuje to, že i on je připravený vrátit se zpět do One Direction? Zřejmě ano. To je dobrá zpráva i pro fanoušky, kteří návrat s nadějí očekávají. Je dobré, že pro obnovení úspěšné britské skupiny jsou už dva její členové a snad budou stejně nadšení Harry i Liam.

: @rahulb91

Příspěvek sdílený Niall Horan (@niallhoran),

Právě Liam v nedávném rozhovoru přiznal, že si myslí, že se kapela sejde v roce 2020. Prý je schopný na to vsadit i svůj dům, což nám zní jako velmi přesvědčivý argument. Může se to zdát jako za hrozně dlouhou dobu, ale rok 2017 se chýlí ke konci a kluci si teď musí užít i své sólové kariéry.

One Direction a Rosie Huntington-Whiteley


„Bylo to jako být neustále na školním výletu. Strávili jsme spolu spoustu času. Byli jsme v letadlech, na koncertech, plavali jsme nebo se zkrátka jen tak bavili. Bylo normální, že nás neustále pozoruje tisíce lidí a pro většinu lidí bylo šílené takhle žít. Číst o sobě články nebo se koukat na svoje videa na Youtube. Byli jsme v bublině, ale byl to ráj,“ přiznal se Niall.

„S 1D se to šílenství nikdy nezastavilo, všude na nás lidé čekali a křičeli. Jsem teď šťastný, že mohu stát jen s kytarou na pódiu,“ dodal, že občas mu sice sláva lezla na nervy, ale nelituje ani sekundy, kterou s kluky zažil. Snad jí opět bude zažívat znova.

ČTI TAKÉ: Bieberovi fanoušci obtěžují jeho údajnou novou přítelkyni! Co jí dělají?

Liam Payne se svěřil o tom, co mu vadilo ve One Direction

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:38 čtvrtek 15. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 266
  LOVE
 • 28
  SUPER
 • 22
  OMG
 • 17
  LOL
 • 17
  WTF
 • 17
  FAIL
Foto

R98u39d23a K10a88d22a23ň22k12a

UŽ ABY TO BYLO

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART