Niall Horan a Shawn Mendes jsou velcí kámoši! Co o něm Niall řekl?

23. června 2017 14:02
Niall Horan je velký kámoš s Shawnem Mendesem. Jak se o něm vyjádřil u rozhovoru?

ČTI TAKÉ: Harry Styles smutní! Jeho nevlastní taťka zemřel na rakovinu!

Shawn Mendes a Niall Horan jsou velcí kámoši.

Tady to vypadá na opravdu velké přátelství! Niall Horan a Shawn Mendes jsou opravdový kámoši a jejich přátelství všichni fanoušci velmi obdivují. I přestože je Niallovi 23 let a Shawnovi teprve 18.

Niall se o přátelství k Shawnovi rozhovořil v rozhovoru pro Entertainment City a řekl, že ho má opravdu rád. „Miluju Shawnieho, je to skvělý kluk a je roztomilé jak stálé říká, že je na scéně nový. Stále se mě na něco ptá, ale je to skvělý chlap,“ řekl Niall.

Thank you @fallontonight!

Příspěvek sdílený Shawn Mendes (@shawnmendes),
„Je často opravdu nervózní, tak se ho snažím uklidnit, protože je mu teprve 18. Sledoval jsem jeho koncert v O2 aréně v Londýně. Je tak mladý a už vyprodává velké arény po celém světě. Jsem na něj pyšný, je to dobrý chlap,“ svěřil se Niall.

Připustil také, že Shawn se neustále zlepšuje, a když neví, co dál, jde si pro pomoc za Niallem. Všichni fanoušci tak doufají, že tihle dva kámoši spolu udělají i nějaký společný song, protože by to bylo opravdu skvělé. Zatím spolu nazpívali jen Shawnův hit Mercy, tak uvidíme, jestli se v brzké době něčeho dočkáme.

Shawn Mendes & Niall Horan sing Mercy - AMAs 2016

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:02 sobota 21. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 159
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 13
  OMG
 • 10
  LOL
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART