NEWS: Niall Horan jde ve stopách Boba Dylana! / Co jsme se dozvěděli o Katy Perry?

15. června 2017 15:21
+ Kdo je nejbohatší celebrita současnosti? + Liam Payne a Charlie Puth natočí duet! + Největší slabina Demi Lovato + Lady Gaga bojuje za lepší svět!

ČTI TAKÉ: SLEDUJ ÓČKO I U MOŘE A VYUŽÍVEJ DATA JAKO DOMA! KONEC PLACENÉHO ROAMINGU!

Katy Perry a Niall Horan

Niall Horan jde ve stopách Boba Dylana

Kluci z One Direction se každý vydali jiný směrem - Harry se vrátil ke starému pop rocku, Zayn, Louis a Liam to zkoušejí s moderní muzikou a Niall Horan chce na fanoušky zaútočit folkem! Jeho velký vzor je totiž Bob Dylan, k čemuž se Niall nedávno přiznal. Jestli neznáte Boba Dylana, tady je malá ukázka...

Co jsme se dozvěděli o Katy Perry?

Katy Perry vysílala živě 4 dny ze svého života. Dozvěděli jsme se mimo jiné, kdo byl jejím nejhorším milencem - tohle nelichotivé prvenství má DJ Diplo! Katy během vysílání brečela, přiznala se, že měla sebevražedné myšlenky a že je závislá na lásce a pozornosti druhých. Celé čtyřdenní vysílání má propagovat novou desku Witness.

Katy Perry

Katy Perry

Kdo je nejbohatší celebrita?

Velké překvapení přinesl žebříček aktuálně nejbohatších celebrit světa - není to totiž ani Adele, ani Beyoncé, ale Puff Daddy, pravým jménem Sean Combs. Diddy, jak si také říká, nemá jenom několik jmen, ale i několik odvětví, které mu generují zisk. Vyjel na turné a prodal část své módní značky. A hned se může chlubit titulem nejbohatší celebrita roku 2017.


Liam Payne a Charlie Puth natočí duet

Tak na tohle se extrémně těšíme. Liam Payne a Charlie Puth se na Twitteru domluvili, že natočí společný singl! Zpunktoval to Liam a Charlie nadšeně souhlasil.

Liam Payne / Charlie Puth

Největší slabina Demi Lovato

Demi Lovato přiznala, že její největší slabinou je slabost! Jakmile má totiž příležitost něčemu podlehnout, tak do toho spadne - ať už je to alkohol, cigarety, drogy nebo bulímie. Demi si povzdechla, že prostě nemá silnou vůli. Naštěstí má teď ale zrovna lepší období...

Demi Lovato

Lady Gaga bojuje za lepší svět

Lady Gaga se spojila s velkým kavárenským řetězcem a společně budou propagovat laskavost a šetrnost k přírodě. Prodávají takzvané Cups of Kindness, tedy v překladu šálky plné laskavosti!

Lady Gaga

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 pátek 13. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 45
  OMG
 • 32
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 13
  LOL
 • 9
  FAIL
Foto

R44u50d19a K93a19d67a22ň12k11a

Docela vtipne vědět o 1D i to co světu zůstává tajemstvím :D

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART