Neustále pod drobnohledem a žádné oslavy! Liam Payne zavzpomínal, co mu vadilo ve 1D!

9. října 2017 10:33
Liam Payne přiznal, že ne všechno bylo ve One Direction dokonalé.

ČTI TAKÉ: SHAWN MENDES: Jak vypadá jeho bývalá přítelkyně? Je Shawn aktuálně singl? Jaká je jeho vysněná holka?

Liam Payne se svěřil o tom, co mu vadilo ve One Direction

Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan ani Louis Tomlinson o svém působením v One Direction mluví většinou velmi pozitivně. Liam ale teď připustil, že ne všechno bylo v kapele skvělé. Zpěvák například promluvil o tom, že si skoro nikdy nemohl dát jídlo se svojí rodinou.

„Jen jsem si chtěl dát burger s rodiči. Ale nemohl jsem, protože jsem s nimi nebyl. V tu chvíli jsem svůj život opravdu nenáviděl,“ přiznal zpěvák v rozhovoru pro Daily Star. „Nemohli jsme často nikam jít. Jezdili jsme jen z koncertu na hotel a zase zpátky. Nemohli jsme ani z hotelu, protože před hotelem byli pořád lidé. Nikdy jsme se nezastavili, abychom mohli oslavit to, co jsme udělali. Vyhráli jsem spoustu amerických hudebních cen a nikdy jsem nešli na večírek, hned jsme jeli pryč,“ zavzpomínal Liam.

@boo_george_studio

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),

„Dostali jsme se do bodu, kdy byl náš úspěch tak samozřejmý, že jsem už z ničeho neměli radost. Teď mohu pracovat plynuleji a úspěch si více užívám,“ přiznává a otvírá tak otázku, zda by se chtěl vůbec do One Direction vrátit. Zdá se, že jediné, co Liam, Harry, Louis i Niall potřebovali je trochu více vzduchu a klidu na práci.

Stali se známými přes noc a jezdili po koncertech celé roky, teď je to zcela rozdílné a kluci jsou v mnohem větší pohodě. Otázka tedy opravdu je, zda se někdy One Direction opět dočkáme a zda se vrátí i s Liamem. Zdá se, že to chce doopravdy ještě čas.

ČTI TAKÉ: Nový trend mezi celebritami! Na ulici zásadně bez podprsenky! Selena Gomez a Ellie Goulding zazářily!

#GetLow video with @Zedd out now! Thanks to all the fans that got involved  link in bio.

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:33 úterý 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 64
  OMG
 • 37
  LOVE
 • 32
  FAIL
 • 19
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 16
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART