5 zajímavostí o Camile Cabello! Ještě nedávno neuměla vůbec tancovat a byla introvert!

16. ledna 2018 13:34
Camila Cabello patří největším talentům současné popové hudby. Ne vždycky tomu tak ale bylo!

ČTI TAKÉ: TRENDY: Miluješ Vans? Růžovozlatá frčí! Nový model bude ve čtyřech různých barvách!

Camilla Cambelo je novou tváří L´Oréal Paris.

1. Málem neoslavila 15té narozeniny

Pro mnoho latinskoamerických teenagerů je oslava jejich patnáctých narozenin neskutečným svátkem, kdy se pořádají velké párty. V roce 2012, kdy Camile bylo patnáct ale měla úplně jiné starosti. 

Zpěvačka se chystala na konkurz do soutěže The X Factor a nebyla si vůbec jistá, jak dopadne. Naštěstí na jednoho z porotců Simona Cowella zapůsobila tak, že jí spojil s dalšími soutěžícími a vznikla skupina Fifth Harmony!

via GIPHY

2. Před Fifth Harmony nikdy netancovala

Camila je velmi talentovaná, takže by se mohlo zdát, že většina věcí, co dělá umí odmalička, ale není tomu tak. Před vznikem skupiny totiž mladá zpěvačka nikdy netancovala. Poté dostala tvrdý trénink! Naštěstí jí nechyběl přirozený rytmus.

via GIPHY

3. Hraje na kytaru a píše si vlastní hudbu

Camila není jen hezká tvář, ale je i velmi talentovaná. Spolupracovala například se Shawnem Mendesem, či Bennym Blancem. Zpěvák kapely One Direction Ryan o ní dokonce řekl, že je skoro až zastrašen Camiliným talentem, protože zpěvačka si píše většinu své hudby sama a hraje velmi dobře na kytaru. Od Ryana je to kompliment, protože sám napsal hity pro Kelly Clarkson, Adele, či Beyonce.

16 zajímavostí o seriálu Hra o trůny! Otestuj se, kolik toho víš!

via GIPHY

4. Ovlivňuje pozitivně životy svých fanoušků

V roce 2015 Camila naprosto změnila život jednoho ze svých fanoušků. Setkala se s fanouškem Joeym, který velmi toužil po změně pohlaví. Ta se nakonec povedla a z Joeyeho je Camila Joe, kterou slavná zpěvačka pozvala na jeden ze svých koncertů, kde společně oslavily tuto proměnu.

5. Před X faktorem byla introvert

Jako dítě měla problém s úzkostí a strachem z lidí. Před konkurzem byla tak neskutečně nervózní, že se o ni báli i její rodiče. Navzdory svému problému Camila předstoupila před porotu a snažila se překonat všechny negativní pocity. Prostřednictvím hudby se snaží doteď se svými pocity bojovat.

ČTI TAKÉ: Dvacetiletý Shane vyhrál 450 milionů dolarů! Jak s nimi naloží? A co bys dělal/a ty?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:34 středa 16. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 52
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 20
  OMG
 • 19
  WTF
 • 18
  SUPER
 • 17
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART