Německé hvězdy sociálních sítí Lisa a Lena přijedou na Global Social Awards

26. března 2019 8:32
Teprve šestnáctileté Němky se setkají v Praze i s fanoušky v rámci doprovodného programu GLOSA - Meet & greet. Na finále do Fora Karlín přijede také čtyřicet finalistů z Evropy, Ameriky, Afriky, Asie i Austrálie/Oceánie, a z nichž si 4 odvezou prestižní ocenění.

Lisa & Lena

Moderátorkou večera bude supermodelka Karolína Kurková. Přímý přenos z Fora Karlín bude 29. května vysílaný na YouTube a oficiálním jazykem bude angličtina. Vstupenky na ocenění je možné koupit v síti GoOut. Vstupné na Meet and Greet bude součástí vstupenek na Global Social Awards. Óčko bude mít k dispozici několik exkluzivních vstupenek na setkání.

Lisa & Lena patří mezi největší hvězdy sítě TikTok. Je jim teprve 16 let, jsou to identická dvojčata, která milují teenageři po celém světě. Do Prahy se vydají vůbec poprvé v životě.

Lisa a Lena jsou s více než 32 miliony fanoušků největšími hvězdami na TikTok. Jejich pozitivitou nabitá videa a hudbu milují fanoušci po celém světě, stejně jako jejich nakažlivý úsměv a fashion trendy. Ještě před několika lety přitom byly běžnými teenagery. Roku 2015 zveřejnily své první video na Musical.ly a staly se živoucím důkazem, že sny se plní. V Praze Lisa a Lena představí také svou módní značku J1MO71.

Global Social Awards jsou vyvrcholením Social Awards, které ukazují celosvětové trendy, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární influencery ze světa sociálních médií.

Global Social Awards poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které oslovují fanoušky v různých zemích světa. V rámci Global Social Awards se koná také Meet and Greet (setkání s influencery) 27. 5. a GLOSA Talks 28. 5. - moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat.

Hlavní myšlenku Social Awards skvěle vystihuje hashtag #ThinkSocial, který má poukázat na společenský přesah ocenění, povzbuzovat zájem o sociální témata a šířit pozitivní hodnoty a podporu.

Sledujte Instagram @socialawards a web Socialawards.global, kde se včas dozvíte veškeré novinky a také jména dalších hvězd. I hudební program bude skvělý.

Vstupennky najdete zde.

Lisa & Lena

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:32 středa 24. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • 35
  SUPER
 • 32
  LOVE
 • 30
  OMG
 • 29
  WTF
 • 28
  FAIL
 • 26
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART