Justin Bieber v nesnázích! Sousedé v Los Angeles nechtějí, aby si vedle nich pronajal luxusní vilu!

9. října 2017 13:51
Justin Bieber má pochybnou minulost a kam přijde, tam vznikají problémy! Sousedé ho kvůli tomu nechtějí v Beverly Hills.

ČTI TAKÉ: Chtěli, aby se na Justina Biebera vykašlal! Jeho manažer Scooter Braun to nikdy neudělal! Co si ale dodnes vyčítá?

Justin Bieber

Chudák Justin Bieber. Už několik měsíců se snaží si pronajmout luxusní sídlo v Beverly Hilss. Justin prý nabídl 100 000 dolarů za měsíc, přestože cena domů je mnohem nižší. Sousedé z něj nadšení moc nejsou, protože Justin se o svá sídla moc nestará. V roce 2015 se v Justinově domě uskutečnila dost divoká párty, která se neobešla bez problémů.

Zpěvák byl na místě a sousedé nechtějí, aby se podobná story opakovala. „Justin si chce pronajmout velkou nemovitost, ale majitelé bytů v okolí se shodli na tom, že by sídlo Justinovi nikdo neměl pronajmout. Justin a jeho kamarádi mají pověst, že pořádají velká párty a potom je problém z něj dostat peníze za opravy,“ tvrdí zdroj.

Justin by si měl asi začít hledat jinou čtvrť, kde by ho v Los Angeles chtěli. S jeho minulostí to ale půjde těžko, i když Justin má vliv a peníze, takže je jasné, že mu trvání nového bydlení dlouho trvat nebude. 

ČTI TAKÉ: Neustále pod drobnohledem a žádné oslavy! Liam Payne zavzpomínal, co mu vadilo ve 1D!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 úterý 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 88
  LOVE
 • 30
  LOL
 • 24
  FAIL
 • 22
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART