Nelíbí se jí násilí ve světě! Co napsala Demi Lovato o nedávných protestech v USA?

16. srpna 2017 10:45
Demi Lovato je rozčarovaná tím, co se děje ve světě.

ČTI TAKÉ: Justina Biebera veřejně odmítla holka, kterou si vyhlídnul na Instagramu!

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato patří mezi nejsledovanější celebrity a je skvělé vidět, že Demi se snaží jít svým fanouškům příkladem. Zpěvačka byla nedávno viděna v Los Angeles na letišti. Oblékla šedé tričko s prostřihy a výraznou bundou, kterou doplnila jednoduchými černými kalhoty a sandálky.

Demi nedávno sdílela vzkaz na svém Instagramu, kde zavzpomínala na nedávné prostesty v Charlottesville. Na demonstraci kvůli akcím bělošských extremistů zemřela žena a dva policisté.
„Se všemi věcmi, co se teď děje, je tak snadné sejít na jinou cestu a říkat si: Nechci se dívat na zprávy, protože jsou příliš negativní a neřešit, co se děje v naší zemi, protože je to příliš děsivé. Násilí a nenávist dnes ohromuje naši zemi a je čas, aby se změnila tato generace,“ napsala Demi.

„Je jedno, jestli jsi černoch, muslim, homosexuál, bisexuál, trans atd. Jsi dokonalý, jaký jsi a jsi tak i milován. Nevnímej zlo bez ohledu na to, jak rychle se k tobě dostane. Jsem s tebou v této době a doufám, že věci se změní,“ dodala Demi. My s ní samozřejmě souhlasíme, protože Demi přesně vystihla náš názor na tuto dobu!

Good morning : @hannahluxdavis

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:45 čtvrtek 14. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 14
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  OMG
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART