Nejslavnější pansexuál je zpěvák z Panic! At The Disco

18. července 2018 16:30
Brendon Urie je v současnosti jediným členem kapely Panic! At The Disco. Svým excentrickým chováním totiž ostatní postupně vyštípal. Nyní přišel s dalším nečekaným prohlášením! Přiznal se, že je pansexuál!

Brendon Urie je pansexuál

Stále populárnější projekt Panic! At The Disco má nyní z původních čtyř členů jenom jednoho. Zpěvák Brendon Urie (31) na to zůstal sám a vůbec mu to nevadí. Naopak v poslední době střílí jeden hit za druhým! V hitparádě můžeš hlasovat pro jeho novinku Hey Look Ma, I Made It!

Před pár dny však Brendon šokoval fanoušky Panic! At The Disco prohlášením o své sexualitě. Označil se za pansexuála! Celkem zajímavá novinka vzhledem k tomu, že má již pět let manželku Sarah Urie!

ČTI TAKÉ: KVÍZ MCDONALD’S: JAK DOBŘE SE VYZNÁŠ VE SLAVNÉM FAST FOOD?

Pansexualita je velmi zvláštní sexuální orientace, která spočívá v lásce a silné přitažlivosti k lidem obecně, bez ohledu na pohlaví. Pansexuálům je jedno, zda se milují s klukem, holkou, transsexuálem nebo třeba s hermafroditem. Milují osobu jako takovou a její pohlaví pro ně není důležité.

Kolem Brendonovi sexuality vždycky viselo pár otazníků

Co na Brendonovo prohlášení jeho žena Sarah? Zdá se, že je s tím v pohodě. Zpěvák totiž mimo jiné řekl, že ji vášnivě miluje, a miloval by ji, i kdyby byla muž. To je aspoň láska!

Sleduj každý čtvrtek Óčko Chupa Chups Chart, kde se dozvíš, jak si v hitparádě vede nový song Panic! At The Disco!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 čtvrtek 15. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 104
  LOVE
 • 28
  WTF
 • 23
  OMG
 • 19
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART