Nejošklivějším psem na světě je fenka anglického buldoka. Co ty na ní?

28. června 2018 5:40
Lidé mají občas potřebu hledat i ošklivé věci. Soutěž o nejošklivějšího psa je ve světě velmi populární a letos se královnou stala fenka anglického buldoka.

ČTI TAKÉ: Jak vidí svět váš pes? Google mapy jsou nyní také z jeho pohledu!

Zsa Zsa je královnou nejošklivějších psů

Během celého roku se na různých místech světa koná soutěž o hledání toho nejkrásnějšího. Ale lidé nechtějí vidět jen hezké věci nebo lidi, ale i ošklivé. A právě o tom je soutěž o nejošklivějšího psa na světě. Je to událost, na kterou lidé hlásí své roztomilé, ale ošklivé mazlíčky.

Festival se koná už třicet let a letos se konal v San Francisku. Tentokrát zvítězila fenka anglického buldoka Zsa Zsa. Čím více nedokonalostí, tím lépe. Někteří soutěžící nemají srst, jiní mají zase příliš dlouhé jazyky, což je trochu příklad i této fenky. Její majitelka si přijde na 1500 dolarů.

Kvíz Sex ve městě! Jak moc dobře znáš příběhy čtyři kamarádek?

Fenka se do rodiny dostala nečekaným způsobem. Ve svých pěti letech byla dražena na aukci, kde jí vydražila společnost Underdog Rescue. Od té si jí adoptovala její současná rodina, která na ní miluje její odlišnost a krásnou osobnost. My fence rozhodně gratulujeme!

ČTI TAKÉ: Tragédie v letadle! Pes zemřel během letu v zavazadlovém prostoru!

ČTI TAKÉ: Neskutečné! Pes omylem během hry postřelil svého majitele!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:40 pátek 26. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 46
  LOVE
 • 22
  LOL
 • 19
  OMG
 • 17
  FAIL
 • 14
  WTF
 • 13
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART