8x nejlepší vánoční horory! Když se svátky klidu změní v děs a hrůzu...

19. prosince 2018 13:50
Šťastné, veselé a krvavé! Jaké vánoční horory si nemůžete nechat ujít?
Santa Slay

Gremlins (1994)

Je roztomilý a můžete ho mít doma, ale dbejte následujících varování: I kdyby plakal sebevíc, i kdyby žadonil v žádném případě ho nekrmte po půlnoci. S těmito třemi instrukcemi převzal Billy Peltzer svého nového mazlíčka.

Černé Vánoce (1974)

Před vánočními svátky se jistý psychopat vplíží do podkroví dívčí koleje a současně ženy uvnitř obtěžuje oplzlými telefonáty. Vánoce pro ně budou vším, jen ne šťastnými a veselými – muž je totiž začne hezky jednu po druhé zabíjet.

Ukradené Vánoce Tima Burtona (1993)

Jack Skellington je již znuděný vládce městečka Halloween, který dohlíží na tvoření všech hrůz a morbidit. Jednoho dne se ocitne v sousedním Vánočním městě a rozhodne se, že unese Santu Clause a uspořádá si Vánoce podle vlastních představ.

Ďábelský Santa (2005)

Letos na Vánoce nebude rozdávat dárky Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat.

Jack Frost: Sněhový zabiják (1997)

Masový vrah Jack přísahal světu pomstu za to, že byl dopaden a poslán na doživotí do vězení. Při převozu do cely došlo k autonehodě a Jack byl rozleptán kyselinou. Případ se zdá být uzavřen, ale pouze do té chvíle, než začne okolí ohrožovat vrah v masce sněhuláka.

Smrt přichází v bílém (2003)

Frank a jeho rodina Vánoce milují, letos se je ale rozhodnou oslavit jinak. Odklon od tradice se však stane osudnou chybou. Děs v podobě ženy v bílém, která prochází nočním lesem a zanechává za sebou smrt, právě začíná...

P2 (2007)

Angela Bridgesová pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...

Krampus: Táhni k čertu (2015)

U Maxe doma panuje o Štědrém dnu hodně vypjatá atmosféra, na což chlapec reaguje prohlášením, že by Vánoce zrušil. To rozzuří nejstrašlivějšího s čertů Krampuse. Venku se rozzuří sněhová vánice, po které už nic nebude, jako bylo dřív.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 čtvrtek 18. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 41
  SUPER
 • 31
  LOL
 • 29
  OMG
 • 28
  LOVE
 • 24
  FAIL
 • 23
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART