Nechutnost v oku! Co se může stát, když se neodlíčíš?

6. června 2018 12:16
Jakkoliv je pro některé holky běžné "zapomenout" se občas odlíčit před spaním, příběh Theresy nejspíš spoustu z nich přesvědčí, že by si měly dávat sakra pozor!

ČTI TAKÉ: KVÍZ: OVLÁDÁŠ ZNALOSTI Z HARRYHO POTTERA A KAMENE MUDRCŮ? UKAŽ SE!

Neodličování očí se nevyplácí

Tato žena nosila denně silnou vrstvu řasenky a nedbala na její správné večerní odstraňování po každém použití, což se jí děsivě vymstilo.

Vše začalo pocitem bolestivého podráždění a následného otoku očí, což vedlo k objevení tuhých černých útvarů na spodní straně jejích očních víček. Ošetřující doktor v rozhovoru řekl, že kdykoliv Theresa mrkla, tyto výstupky podráždily povrch jejího oka a představovaly tak vážné riziko pro její zrak.

NOVÝ FILMOVÝ KVÍZ: 50 OTÁZEK NA TÉMA PADESÁT ODSTÍNŮ!

Šlo v podstatě o drobné částečky řasenky, které utkvěly v jemné tkáni kolem očí natolik, že do ní zarostly a muselo dojít k lékařskému odstranění. 

Tato procedura tak zabránila tomu, aby tyto zatuhlé výstupky poškozovaly povrch jejích očí nebo způsobily infekci. Ačkoliv Therese zůstaly jako poněkud drsné ponaučení po tomto zákroku jizvy, byla tak zachráněna před infekcí, která jí mohla způsobit i trvalou slepotu.

Odličuješ si pokaždé řasy?
ANO!
ANO!
226
Nelíčím se
Nelíčím se
181
NE
NE
139

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:16 čtvrtek 4. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 48
  OMG
 • 21
  WTF
 • 20
  LOL
 • 13
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 9
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART