Nečekaný rozchod! Mezi Zaynem Malikem a Gigi Hadid je konec!

14. března 2018 10:14
Na první pohled dokonalého vztahu Zayna Malika a Gigi Hadid je konec! Co se stalo?

ČTI TAKÉ: Pauza ve vztahu Seleny a Justina! Může za to její máma! Justin brečí

Zayn a Gigi se rozešli.

Všichni víme, že láska je těžká, ať už jste popová superstar, supermodelka, nebo jen obyčejný smrtelník. Vypadá to, že společná cesta lásky Zayna Malika a Gigi Hadid se rozdělila. Zpráva vyšla najevo v úterý, Zayn jí o pár hodin později potvrdil.

Gigi a já jsme měli neskutečný, smysluplný, milující a zábavný vztah a jý neskutečně respektuji Gigi jako ženu i jako přítele. Má neskutečnou duši. Jsem vděčný našim fanouškům a všem děkujeme za respektování našeho soukromí. Přejeme si, abychom oba dva tento čas, co nejrychleji překonali,“ napsal bývalý člen One Direction na Twitter. 

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA SLUNCE SENO!

Vypadá to, že rozchod páru už trvá několik týdnů. Možná Zayn i trochu lituje tetování, které si nedávno pořídil na počest své krásné (nyní už ex) přítelkyně. 

Zpěvák se moc nepoučil, protože si kdysi pořídil i tetování své další ex Perrie Edwards z holčičí skupiny Little Mix. To po rozchodu se svou tehdejší snoubenkou složitě odstraňoval.

Gigi Hadid a Zayn Malik

Láska je zkrátka drsná, bez ohledu na to, kolik tetování si pořídíte. Zajímavé ale je, že Zayn už Gigi přestal sledovat na Instagramu, stejně tak jako její matku, modelku Yolandu, přestože společné fotky nesmazal. Obě Hadid holky ho ale ještě stále na sociální síti sledují. Ani Gigi se ale nenechala zahanbit a k rozchodu po dvou letech se vyjádřila.

Gigi Hadid

Rozchodová prohlášení se často zdají neosobní, protože ve skutečnosti neexistují žádná slova, která by popsala, co spolu dva lidí za několik let zažili nejen ve vztahu, ale v životě celkově. Jsem vděčná za naši lásku, čas a životní zkušenost, které jsme se Zaynem mohli sdílet. Nechci pro něj nic menšího než to nejlepší a budu ho nadále podporovat jako kamaráda, kterého mám nesmírně ráda a obdivuji ho,“ napsala modelka. Tak snad se oba dva z rozchodu brzo vzpamatují! 

ČTI TAKÉ: Jako z Walking Dead! Muž napadl letiště kvůli útoku zombies!

Gigi, Zayn a Perrie

Gigi Hadid a Zayn Malik

Gigi Hadid a Zayn Malik jsou krásný pár.

Selena Gomez / Zayn Malik a Gigi Hadid

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Zayn Malik a Gigi Hadid

ČTI TAKÉ: Proč má Zayn tetování Voldemorta z Harryho Pottera?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:14 čtvrtek 12. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 75
  FAIL
 • 22
  SUPER
 • 20
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART