Nečekané přiznání? Youtuber Greyson Chance vyšel ven s překvapivou pravdou!

23. července 2017 17:27
Mladý youtuber se potřeboval s fanouškým něčím svěřit..

ČTI TAKÉ: Býval to tak krásný pár! Proč se rozešel raper Tyga s Kylie Jenner?

Greyson se přiznal, že je homosexuál.

Youtuber Greyson Chance se nedávno svým fanouškům na Instagramu svěřil se zajímavou novinkou. „Rozhodl jsem se naplno říct, že jsem homosexuál už od svých šestnácti let. Nechtěl jsem svojí sexualitu přiznávat kvůli svému soukromí, protože jsem se sám musel najít a poznat se,“ přiznal se mladý youtuber.

The decision to write this came after I received a message from a brave individual. Such message inspired me to shed light on an aspect of my private life which I have kept distant from my career in music. I came to fully recognize that I was gay when I was sixteen. I decided not to publicize my sexuality largely due to a matter of privacy, as I was still trying to find comfort and confidence within my own skin. Further, I always found conversations regarding music, politics, art, books – and the greatness of Nas’ catalog – to be far more interesting than what type of guy I was into. This is still true today. While this message is most definitely overdue, I encourage anyone who is navigating their sexuality to devote as much time as they need to the process of finding self-confidence, self-acceptance, and self-love. Hell, for me, it took years to write this message. Nevertheless, I figured now was the time to let a few more friends know that I am happy, I am here for you, and I am proud of who I am. Cheers -G

Příspěvek sdílený Greyson Chance (@greysonchance),

Podpořil i své fanoušky, kteří jsou na tom stejně. „Myslím na všechny, kdo se snaží najít a poznat se. Každý z nás potřebuje čas uvědomit si, kým je. Poznat svoje sebevědomí, sebepřijetí a sebepoznání. Myslím, že je právě teď čas, aby moji přátele a fanoušci věděli, že jsem šťastný a že teď jsem tu pro ně. Jsem pyšný na to, kým jsem,“ pokračoval Greyson. Hodně štěstí a klobouk dolů za odvahu, Greysone.

Same kid, just a different season. New song coming to you in a matter of hours  ||1|

Příspěvek sdílený Greyson Chance (@greysonchance),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:27 pondělí 20. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 54
  LOVE
 • 25
  OMG
 • 21
  LOL
 • 18
  SUPER
 • 18
  FAIL
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART