Nečekaná smrt! Zemřel švédský DJ Avicii (†28)!

20. dubna 2018 20:10
Zemřel švédský DJ Avicii. Připomeň si jeho největší hity zítra ve 22:00. R.I.P. Avicii 1989 – 2018.

ČTI TAKÉ:  NOVINKU VĚNOVALA ARIANA VZPOMÍNCE NA TERORISTICKÝ ÚTOK V MANCHESTERU!

Avicii

Světem otřásla děsivá zpráva. Teprve 28letý DJ Avicii nečekaně zemřel v ománském Maskatu. „S velkým zármutkem oznamujeme, že Tim Bergling, známý jako umělec Avicii zemřel. Nalezen mrtev byl v Muscatu v Ománu v pátek odpoledne místního času,“ zní oficiální vyjádření.

SLEDUJ REPRÍZU V ÚTERÝ VE 22:00! R.I.P AVICII 1989 - 2018 ZEMŘEL ŠVÉDSKÝ DJ AVICII. PŘIPOMEŇ SI JEHO NEJVĚTŠÍ HITY.

Bylo mu pouhých 28 let.

 „Rodina je zdrcena a prosí všechny, aby respektovali její soukromí v tomto těžkém čase.“ Žádné další podrobnosti se o nečekaném úmrtí mladého DJ neví a příčina je zatím neznámá.

NOVÝ KVÍZ: 32 OTÁZEK NA TÉMA UPÍŘÍ DENÍKY (VAMPIRE DIARIES)

Mnozí spekulují, že za jeho smrtí mohou být jeho problémy se slinivkou, někteří dokonce mluví o rakovině. Avicii trpěl zdravotními problémy již několik let a kvůli problémům s alkoholem dokonce prodělal zánět slinivky břišní. I kvůli tomu v roce 2016 skončil s živým vystupováním.

Avicii

V roce 2014 se zdálo, že je v naprostém pořádku a hudba ho naplňuje. „Hudba je to, pro co žiji a pro co jsem se narodil,“ říkal. Avicii spolupracoval s mnoha hvězdami, například s Coldplay, Ritou Orou či Marshmellem.

Počátkem roku 2016 ale oznámil, že po deseti letech končí s živými vystoupeními a že jeho tehdejší turné je poslední v jeho kariéře. 

Jak se Tim tehdy svěřil na svém webu a Facebooku, díky koncertování mu nezbýval žádný čas na soukromý život a tak dospěl po dlouhém přemýšlení a rozvažování k rozhodnutí, kterým rozesmutnil spoustu fanoušků.

Řekl: „Není všem dnům konec a s hudbou jako takovou a se skládáním určitě nekončím! Jedna část mně navíc říká, že člověk nemá nikdy říkat nikdy, takže možná se ještě někdy uvidíme! Brzy to ale určitě nebude!“

Spekulovalo se i o tom, že Tim skončil ze zdravotních důvodů. V roce 2014 několikrát zrušil naplánované koncerty a byl díky svým dlouhodobým potížím se žlučníkem hospitalizován v nemocnici.

Zítra v rámci pořadu Party ride vysíláme od 22:00 speciální playlist R.I.P Avicci 1989-2018, kde budeš moct slyšet jeho největší hity.

ČTI TAKÉ:  NA COMEBACK JELENY TO NEVYPADÁ! PROČ SPOLU JUSTIN A SELENA NEBUDOU?

Avicii - Wake Me Up (Official Video)


Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:10 sobota 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 478
  FAIL
 • 58
  OMG
 • 26
  LOVE
 • 22
  LOL
 • 21
  SUPER
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART