Návrat Zanessy z Muzikálu ze střední? Fanoušci šílí po zveřejněné fotce Vanessy a Zaca Efrona!

17. ledna 2018 8:57
Vrátí se k sobě Zanessa?

ČTI TAKÉ: Liam Payne chce být hercem! Jaké zkušenosti mu předá Harry Styles?

Zac, Vanessa a Ashley

Pokud existuje jedna věc, kterou bychom si opravdu přáli, je návrat hvězd filmů High School Musical – Ashley Tisdale, Zaca Efrona a Vanessy Hudgens. Fanoušci ví, že spolu Zac, který teď září ve filmu Největší showman a výkonná producentka seriálu Mladí a hladoví Ashley udržují přátelství, bývalý pár Zanessa se už nevídá.

What a great reunion we had  (photoshop is getting too real)

Příspěvek sdílený Ashley Tisdale (@ashleytisdale),

I sama Vanessa v nedávném rozhovoru přiznala, že se ona a její ex neviděli už celá léta a že jí to trochu mrzí. Tím dodala mnohým velkou naději. Tu přiživila i Ashley, která na svém Instagramu nedávno sdílela společnou fotku, takže mnozí si mysleli, že se opět sešli.´

10 zajímavostí o seriálu Gossip Girl! Otestuj se, zda o něm víš všechno!

Herečka ale pouze sdílela fotku, kterou někdo upravil po předávání cen Zlaté Glóby, na které sice všichni tři byli, ale nějak se nepodařilo je vyfotit společně. „Jaké příjemné setkání jsme zažili (Photoshop je někdy až moc reálným!),“ napsala Ashley k fotce.

This is Us. #greatestshowman

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron),

Fanoušci začali zběsile hledat další důkazy a někteří dokonce požádali Ashley, aby se pokusila zařídit společné setkání. Nezdá se, že by to bylo něco složitého, protože právě ona se vídá nejen se Zacem, ale i s Vanessou.

Jediné, co může být překážkou, je právě to, že spolu bývalý pár není v kontaktu, ale kdo ví. Možná je společně upravená fotka motivací, kterou potřebují, aby se opět setkali. Kdysi se ale rozešli díky extrémní Vanessině žárlivosti, takže Zac asi vzpomíná na společný vztah trochu s hořkostí! 

ČTI TAKÉ: Shawn Mendes: TOP 10 výroků sexy zpěváka! O hudbě, holkách, o životě...

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:57 čtvrtek 17. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 77
  LOVE
 • 23
  WTF
 • 23
  FAIL
 • 20
  OMG
 • 17
  LOL
 • 16
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART