Náruživý hráč Call of Duty Tim (20) zabil svého bráchu kvůli hádce o wi-fi!

12. září 2017 9:51
Timothy Record (20)z Massachusetts byl obviněn z vraždy poté, co ubodal svého o tři roky staršího bráchu Nathana během hádky o tom, co v jejich domácnosti nejvíc zpomaluje internet!

ČTI TAKÉ: NEJNOVĚJŠÍ ŽHAVÝ TRAILER NA PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY! POHÁDKOVÁ SVATBA A LÍBÁNKY!

Nathan Record

Timothy tvrdí, že během toho, co hrál Call of Duty se začal hádat s Nathanem kvůli tomu, co v jejich domácnosti nejvíc zpomaluje internet.

Nathan do něj prý v průběhu hádky začal kopat a mlátit ho pěstmi, což Timothy psychicky nevydržel, seběhl z pokojíčku do kuchyně, kde vzal obrovský nůž a běžel bodnout svého bráchu přímo do hrudníku.

Nathan (23)

Jejich máma všechno viděla a okamžitě zavolala záchranku a policii. Když policie dorazila, našla ještě živého Nathana ležícího na schodech s obrovskou krvácející ránou na hrudníku. Lékařům se ale nepodařilo zachránit Nathanovi život. Pár minut po převozu do nemocnice bohužel zemřel.

Timothy (20) u soudu

Policejní náčelník Michael Goldman řekl novinářům, že do stejného domu byli povoláni už nejméně desetkrát, protože extrémní hádky obou bratrů byly skoro na denním pořádku.

„Všechny hádky byly o tom, kdo z nich si prosadí svou pravdu a kdo dokáže, že je větší alfa samec... Bohužel to dopadlo takto“, konstatoval policista.

Timothy u soudu řekl, že se cítí být nevinen, protože hádku vyvolal jeho bratr. Momentálně čeká ve vězení na rozsudek soudce, který by měl zaznít při dalším soudním stání 6. října.

ČTI TAKÉ: LINKIN PARK VZDALI POCTU FANOUŠKŮM PROSTŘEDNICTVÍM EMOTIVNÍHO VIDEA! SLEDUJ!

via GIPHY

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:51 středa 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 14
  OMG
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  LOVE
 • 9
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART