Napíše Ed Sheeran další pecku Justinovi Bieberovi? Jejich spolupráce se možná blíží!

30. září 2017 9:31
Vypadá to, že vzájemná práce je možná blíž než čekáme.

ČTI TAKÉ: Je zamilovaný? Charlie Puth sdílel tajemné zprávy o lásce!

Justin Bieber a Ed Sheeran

O tom, že jsou Justin Bieber a Ed Sheeran přátelé se ví už dlouho. Oba zpěváci spolu vyráží často na party a umí si sami ze sebe udělat navzájem legraci. To platilo, když Justin zasáhl omylem Ed do tváře golfovou holí. Proč Justin souhlasil s tím, že odpálí golfový míček z Edovy tváře, to je otázka, jisté je, že oba to vzali velmi sportovně a z legrace.

Teď se Justin svěřil, že by chtěl, aby mu Ed zase napsal písničku. Zpěvák a autor posledního hitu Supermarket Flowers napsal Justinovi jeho pecku Love Yourself a ten by chtěl jejich spolupráci zopakovat. „Samozřejmě chci, aby mi zase něco napsal. Každý umělec chce, aby pro něj psal. Ale jsme kamarádi a já mu ještě hodně dlužím. Zpěváci bojují o to, aby pro ně Ed něco napsal. Je geniální, co se týče psaní. Pokud vám Ed napíše píseň, bude to zaručeně hit,“ přiznal Justin.

„Myslím, že mnozí si ani neuvědomují, že pro ně jejich písně napsal někdo jako je Ed,“ pokračoval. I nás baví představa, že by spolu tihle dva zase pracovali a zdá se, že by tento čas mohl zase brzy přijít. Možná dříve než čekáme. Snad se znovu zopakuje jejich golfový vtípek a Ed napíše Justinovi nějakou skvělou píseň.

ČTI TAKÉ: Jak pomáhá Justin Bieber v boji proti rasismu? A co ty?

Justin Bieber - Love Yourself

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:31 neděle 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 65
  LOVE
 • 16
  LOL
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART