NÁDHERNÝ FOTOSET LANY DEL RAY! MRKNI NA 7 NOVÝCH FOTEK PRO ELLE UK!

14. května 2017 14:06
Lana dala časopisu Elle rozhovor v rámci proma jejího nového alba Lust For Life a zároveň se stala modelkou v kouzelné sérii fotografií... Podívej se na ni! Co prozradila o klucích, se kterými chodila?

ČTI TAKÉ: JAK SI VYBĚLIT ZUBY DOMA A BĚHEM PÁR MINUT? SLEDUJ EXKLUZIVNÍ RECEPTURU!

Lana Del Rey

Co zaznělo ve zmiňovaném rozhovoru? „Všechny ty složité vztahy, kterými jsem si procházela... Už je to za mnou! Ne všechny byly špatné, ale některé z nich mě změnili napořád.

Kluci muzikanti (hlavně zpěváci) bohužel většinou staví sebe samotné na první místo a vy jste pro ně jen takový doplněk...“, říká Lana.

Elle UK

„Jednou napíšu knihu!“, pokračuje. „Bude se jmenovat „Prokletí frontmana kapely a proč vždycky randit jen s basákem!“, směje se Lana.

Lana Del Rey

Lanino v pořadí čtvrté album vyjde pod názvem Lust For Life a již nyní jej avizuje stejnojmenný singl, který se zpěvačkou natočil kanadský The Weeknd.

Lana Del Rey

Jednatřicetiletá zpěvačka, která se může pyšnit například prestižními cenami BRIT Awards nebo EMA, o sobě dala vědět již počátkem tohoto roku, kdy veřejnosti představila romanticky laděný singl Love. Ve svojí novince Lust For Life sází na podobný scénář.

Lana Del Rey

Singl, z kterého již na první poslech velmi příjemně mrazí, je lákavou pozvánkou na novou desku. Ta opět vznikala pod producentským dohledem osvědčeného Ricka Nowelse (Adele, Sia, Lykke Li). Podrobnosti o novém albu zpěvačka odhalí v nejbližší době.

Lana Del Rey

Lana Del Rey

Lana Del Rey - Lust For Life (Official Audio) ft. The Weeknd:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:06 pondělí 11. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 41
  LOVE
 • 21
  FAIL
 • 21
  OMG
 • 20
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 19
  WTF
Foto

H57y58n49e74k U35h95e63r

Kriste pane, je to REY NE RAY

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART