Na SZIGETU nechybějí RUDIMENTAL! Poslední šance na levnější vstupenky!

30. července 2015 11:51
Festival Sziget už za dva týdny a našlapaný program doplňují nejen Rudimental. Poslední šance na levnější vstupenky je jen do konce července.

Za dva týdny se otevřou brány obřího festivalu Sziget (10.7. – 17.8.2014), na který míří hudební hvězdy z celého světa. Už od pondělí 10.7., kdy se otevřou brány festivalu, Sziget servíruje fanouškům speciality a parádní show, které vévodí koncert Robbieho Williamse. Hvězdný program se jmény Florence and the Machine, Kings of Leon, Avicii, Martin Garrix, Ellie Goulding, Kasabian, Limp Bizkit, Foals a řadou dalších nově doplňují Rudimental. Festivalový rej a koncerty mohou Szigeťani sledovat či sami prožívat na více než 50 místech festivalového ostrova uprostřed Budapešti. Poslední šance pro fanoušky získat levnější vstupenky končí 31.7.

Přestože se podařilo pro letošní rok navýšit kapacitu areálu, mizí vstupenky rekordním tempem. Za zvýhodněnou cenu (Advance round 2) jsou k dostání jen do konce července. Předprodej vstupenek ZDE 

Jako poslední položku programu hlavního pódia jsou pozváni Rudimental a jejich pop & drum´n´bass. I pro druhou největší scénu je tu doplnění, obří stan se scénou A38 pro 15000 diváků, jsou belgičtí indie-popoví Balthazar (https://www.youtube.com/watch?v=qwi6POwtfnc ).  Do programu se navíc vrací i obří stan Telekom Aréna, zaměřený na současnou taneční scénu s hvězdami Alesso, W&W, Blasterjaxx, Nervo a řadou dalších. Nechybí však spousty nových a mladých nadějných kapel z celé Evropy, které doplnily v program festivalu. Kompletní seznam se stovkami  položek naleznete zde - (www.szigetfestival.cz/programs/program_2015 ).

Výběr těch největších hvězd dle dnů:

Po 10.7. – Robbie Williams, Irie Maffia, z ČR Ghost of You

Út 11.7. – Florence & The Machine,  Asaf Avidan, Babylon Circus, Kensington, Future Islands, Infected Mushroom

St 12.7. - Alt-J, Gogol Bordello, The Horrors, The Script, SOJA, Enter Shikari, CRO, SBTRKT, z ČR Cirk La Putyka

Čt 13.7. – Ellie Goulding, Foals, The Ting Tings, MO, Ella Eyre, Balthazar, Interpol, z ČR Cirk La Putyka

Pá 14.7. – Avicii, Kasabian, Marina and the Diamonds, The Subways, Jamie Woon, The Gaslight Anthem, z ČR Cirk La Putyka, Mydy rabycad

So 15.7. – Kings Of Leon, Hollywood Undead. Major Lazer William, Paloma Faith, Nero, Foxes, z ČR Cirk La Putyka,

Ne 16.7. - Limp Bizkit, Rudimental, Martin Garrix, José Gonzalez, Kwabs, Fauve, Passenger, C2C, z ČR Cirk La Putyka,

Jak to vypadalo loni:

Více informací a vstupenky na: www.szigetfestival.cz

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART