Na chatu jsou UDG, Pokáč a O5 a Radeček! Hoď s nimi řeč! Kluci jedou společnou tour

16. října 2017 8:05
Do úterní Mixxxer show přijdou skupiny UDG, O5 a Radeček a s nimi Pokáč. Pokecat s nimi můžeš od 15:04 tady na chatu.

ČTI TAKÉ: KONEČNĚ JSOU ZASNOUBENI! KRÁSKA Z GAME OF THRONES SOPHIA TURNER A JOE JONAS SE BUDOU BRÁT!

Muzikanti vyráží na společné turné a vzájemně hodlají bojovat o fanoušky! Rivalové tour bude zahájeno 27. října v Nejdku a potrvá až do 16. prosince, kdy jej hudebníci zakončí v Chlumci nad Cidlinou.

CHAT S KAPELAMI UDG, O5 RADEČEK A POKÁČEM ZAČÍNÁ V 15:05 ZDE.

Pilně koncertující ústecká kapela UDG, jeseničtí pohodáři O5 a Radeček a folkový bavič Pokáč, ti všichni se již dlouhou dobu setkávají na českých pódiích a bojují o přízeň českých fanoušků. 

„S klukama se potkáváme na koncertech už pár let. Navzájem si obdivujeme rozjeté fanoušky v kotli nebo si s lehkou žárlivostí komentujeme úspěch singlů v rádiích. Řekli jsme si, že se přestaneme hecovat v tom, kdo má více fanoušků, a prostě to normálně změříme na společném turné,“ usmívá se zpěvák O5 a Radeček Tomáš Polák.

Dlouhodobé pře o to, kdo je v české kotlině králem s nejširší základnou svých příznivců tedy nakonec vyvrcholilo v odhodlání vyrazit na společné turné a poměřit síly na pódiu. Kluci vybrali patnáct měst po celé České republice, které za necelé dva měsíce od konce října do poloviny prosince projedou a zahrají v tamních klubech či kulturních domech.

„Hrozně se těším. Kluci z obou kapel jsou super, věřím, že turné bude peckový. Z těch klubů, kde se vyskytnem, jsem hrál jen v několika, ale byla v nich vždycky výborná atmosféra. Takže určitě doražte, bude to velký!“ láká Pokáč.

Aby se snáze posoudilo, kdo ze tří rivalů se má stát vítězem, nabádají kapely své fanoušky, aby přišli oblečení do triček jednotlivých kapel.

Rivalové tour

27. 10. Nejdek KD

28. 10. Děčín Beseda

3. 11. Čelákovice KD

4. 11. Liberec Bunkr

10. 11. Pardubice Žluťák

11. 11. Rychnov nad Kněžnou Dance pivovar

17. 11. Český Krumlov Fabrička

18. 11. Písek Divadlo pod Čarou

23. 11. Brno Metro

24. 11. Valašské Meziříčí M-klub

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:05 úterý 13. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART