Myslí na zadní vrátka a chce přestat zpívat? Justin Bieber šel na večeři s hereckými star!

12. října 2017 17:08
Justina Biebera už zpěv evidentně tolik nebaví.

ČTI TAKÉ: Gigi Hadid láká na novou kosmetickou řadu, kterou připravila ve spolupráci se známou značkou!

Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber se obvykle snaží dělat přesný opak toho, co jeho ex přítelkyně Selena Gomez, ale vypadá to, že teď mění názor. Chce se totiž začít věnovat herecké kariéře. Selena nedávno začala více točit, získala například roli ve filmu Woodyho Allena a vypadá to, že se chce herectví věnovat ještě více než doposud. Teď to vypadá, že v jejich krocích půjde i Justin.

Podle Us Weekly šel Justin na večeři s hereckými ikonami Adamem Sandlerem a Davidem Spadem, aby se prý dozvěděl, jak se dostat do hereckého průmyslu. „Justin požádal Adama a Davida, aby šli spolu na večeři a pomohli mu dostat se do filmového bussinesu,“ svěřil se zdroj s tím, že trojici si vyšla v Los Angeles. „Justin se snaží dozvědět se něco o tomto odvětví. Chce zkusit herectví a dokonce i režii či produkci,“ pokračuje zdroj.

Justin si ale hereckou práci už vyzkoušel. Epizodní roli si zahrál v Zoolandru 2 a CSI, kde hrál sériového vraha. Justin rozhodně není v herectví špatný a možná i to je důvod, proč předčasně ukončil svou Purpose Tour. Třeba se chce věnovat teď více hraní než zpěvu, stejně jako Sel. Justin možná jen potřebuje přijít na jiné myšlenky a nové herecké příležitosti mu v tom mohou pomoct.

via GIPHYNedá se ale říct, jaké pokračování a jestli vůbec nějaké, bude mít večeře s Adamem a Davidem. Není ani důkaz, že by se zpěvák inspiroval právě Selenou, ale koho by to v jeho případně nenapadlo. Uvidíme, jak se Justin nakonec rozhodne a čemu dá přednost.

ČTI TAKÉ: Vyhraj! Exkluzivní týdenní soutěž o módní kousky z kolekce Stadium Tour Justina Biebera a H&M!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:08 pátek 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 79
  OMG
 • 42
  LOVE
 • 16
  WTF
 • 15
  LOL
 • 14
  SUPER
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART