Myslí i na ty, které nikdy neviděl! Cameron Dallas poslal květiny na pohřeb své velké fanynky!

30. září 2017 8:43
Cameron Dallas má dobré srdce a na pohřeb své mladé fanynky poslal krásnou květinu.

ČTI TAKÉ: Kvůli čemu si Majk Spirit nejvíce váží právě svého klipu Zbojník?

Cameron Dallas

Americký herec, Youtuber a zpěvák Cameron Dallas opět dokázal, že pro něj jeho fanoušci znamenají vše a je schopen téměř čehokoliv jen aby byli šťastní. Cameron si uvědomuje, že bez fanoušků by neznamenal nic a jsou jeho hnacím motorem. Jedna z jeho fanynek ale bohužel zemřela ještě předtím než se s ním mohla setkat.

Cameron Dallas

Tristen Danielle Robinson zemřela na následky autonehody v pouhých 16 letech. Její kamarádka Macy věděla, jak moc miluje Camerona a tak na Twitteru sdílela několikrát jeden příspěvek a doufala, že si ho herec všimne ještě před tím než bude dívka pohřbena.

„Celý její život měla jediné přání; aby se s tebou mohla setkat. Nicméně ona už nikdy tuhle možnost mít nebude. Zatímco všem okolo rozdávala úsměvy, ty jsi byl vždycky ten, co jí uměl rozesmát, když to nejvíce potřebovala. Ať už se ti tahle zpráva dostane včas nebo ne, všichni ti chceme poděkovat za to, že jsi jsi pro ní byl i v těch nejtemnějších dnech. I když jsi nevěděl, jaký dopad máš na její život, věděli to všichni ostatní,“ napsala Macy.

Cameron Dallas je nová americká hudební star.

A Cameron nejenže si příspěvek přečetl, ale poslal Tris květiny na pohřeb. Nádherná kytice na sobě měla fialovou stuhu se vzkazem. „Děkuji za podporu a tolik lásky,“ napsal a sdílel fotku na svém Twitteru. Je krásné, že se její přátelé snažili, aby se láska, kterou ke Cameronovi chovala, dostala až k němu.

ČTI TAKÉ: Přibrala 30 kilo a bojuje se zákeřnou nemocí, přiznala herečka z Pretty Little Liars!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:43 neděle 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 147
  LOVE
 • 17
  OMG
 • 16
  SUPER
 • 15
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART