Myslí i na ostatní! Kolik věnoval Shawn Mendes rodinám obětí zemětřesení v Mexiku?

25. září 2017 12:20
Shawn Mendes byl krátce po katastrofě přímo v Mexiku!

ČTI TAKÉ: KJ Apa ze seriálu Riverdale měl nehodu! Usnul za volantem kvůli vyčerpání z natáčení!

Shawn Mendes

Shawn Mendes chtěl být hercem.

Zpěvák Shawn Mendes opět ukázal, že má srdce na pravém místě. Po zemětřesení v Mexiku věnoval 100 tisíc dolarů. Shawn byl krátce po zemětřesení v Mexico City na koncertu. Dozvuky otřesu ale byly patrné i po katastrofě.

„Celá budova se otřásala a bylo štěstí, že jsme byli na místě, kde odolala. Nejdřív jsem nevěděl, co se děje a pak se někdo asi po třiceti sekundách zmínil o tom, že šlo opravdu o zemětřesení. Krátce na to začali houkat sirény a hlášení o evakuaci z hotelů,“ svěřil se Shawn.

„Na ulici bylo tolik lidí, kteří se snažili dostat do bezpečí... Šli jsme po ulici a viděli jsme tolik zničených budov, zhroucené fasády i vymlácené okna,“ vypráví zpěvák, který se pár dní nato spojil s Červeným křížem a věnoval mu peníze na vše potřebné. „Chci se, co nejdříve vrátit. Je to neuvěřitelné město a lidé v něm jsou opravdu silní a stateční.“

Během zemětřesení přišlo o život více než 200 lidí a stovky dalších byli zraněni, či ztratili své domovy. „Poté, co jsme viděl škody z první ruky, přemýšlel jsem nad tím, jak získat, co nejvíce peněz na opravu,“ říká zpěvák. Rozjel tak kampaň CrowdRise, díky které získal peníze na podporu poškozených. Kampaň ale stále ještě probíhá, přispět můžeš i ty!

ČTI TAKÉ: Šokující zpráva: Kylie Jenner je těhotná! Jak vidí sexy modelka svou budoucnost?

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 úterý 23. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 109
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 10
  LOL
 • 9
  WTF
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART