Lékaři a sestry uvedli 6 nejhorších sexuálních nehod, které kdy viděli

21. května 2019 18:59
Jsou věci, které opravdu nechcete zažít. Třeba zranění během sexu. Lékaři a zdravotní sestry se podělili o nejhorší nehody, jaké kdy ve své praxi viděli.

Co si budeme povídat, sex může být občas dost nebezpečný. Až tak, že se kvůli milostným hrátkám můžete dostat k doktorovi. A nejsou to zranění, která byste chtěli zažít. 

Doktoři prozradili nejhorší sexuální trapasy

1. Zlomený penis 

Zdravotníci se svěřili s různými kuriózními zážitky ze svých ambulací. „V průběhu let jsem viděl mnoho zlomených penisů. Vždycky je to ten samý příběh. Hubený muž je dole a na něm silnější dívka a vždy se jedná o divoký sex,“ svěřil se jeden z lékařů. Nejedná se úplně o zlomení, protože v penise není žádná kost, ale spíše o natržení cévky v něm. Penis pak nepříjemně nateče, což pro muže není úplně komfortní. 

TO NECHCETE ZAŽÍT! 9 LIDÍ SE SVĚŘILO SE SVÝM NEJHORŠÍM SEXUÁLNÍM TRAPASEM!

via GIPHY

2. „Jen si ho půjčím“ 

Jeden lékař se svěřil, že měl pacienta, který použil vibrátor své ženy, která byla mimo město. Vibrátor mu nějakým záhadným způsobem poškodil střeva a on musel na urgentní operaci. „Jednou se stalo, že přišel muž s cuketou v zadku. Jel prý nahý na koni, spadl z něj a cuketa se mu do onoho místa zapíchla,“ přiznal se smíchem doktor. To se opravdu může stát? 

10 ZPRÁV, KTERÉ HOLKY PÍŠOU KLUKŮM NA ZAČÁTKU VZTAHU... A PAK TOHO LITUJÍ!

via GIPHY

3. Hračky v zadku 

Jiní doktoři se také svěřili, že jim do ordinace přišli pacienti s různými zvláštními předměty v zadnici. „Pacienti, kteří přijdou s předměty jako je jablko nebo avokádo v zadku a vymlouvají se, že se jim to tam dostalo omylem si sice chtějí zachovat tvář, ale je to velmi nepravděpodobné. Prostě to zkoušeli a bohužel se jim to i povedlo,“ přiznal doktor. Jestli vám jablko v zadku přijde neskutečné, představte si, že jednomu muži se dokonce povedlo dostat do zadní části svého těla celou ruku. Tak moc toužil ji dostat ven až si z toho zlomil zápěstí. Ano, i to je možné. 

ZBYTEČNÝ KRACH! NEJVĚTŠÍ CHYBA, KTEROU DĚLÁTE NA ZAČÁTKU MILOSTNÉHO VZTAHU

via GIPHY

4. Problémy do konce života 

Přílišný náruživý sex může způsobit natržení uzdičky. Kusu kůže, která spojuje předkožku s žaludem u mužského penisu. Podle doktorů je důležité zastavit krvácení, ledovat a závázat obvazem. A samozřejmě vyhledat lékaře. Pokud na doktora zapomenete, může mít muž v budoucnu velké problémy. 

8 TYPŮ HOLEK, KTERÉ DŘÍV NEBO POZDĚJI POTKÁTE NA TINDERU

via GIPHY

5. Na svěží vánek zapomeňte 

Foukání do pochvy? Na tohle zapomeňte. Následky mohou být opravdu velmi nehezké. Vzduch nemá kam uniknout a velmi rychle se šíří přes dělohu a vejcovody až do střev a břicha. V důsledku toho může dojít až k zánětu slepého střeva či k žlučníkovému záchvatu. Hrozí ale i velmi nebezpečná embolie. 

JEN KAMARÁDI? 12 SIGNÁLŮ, PODLE KTERÝCH POZNÁTE, ŽE VÁS TAJNĚ MILUJE

via GIPHY

6. Při poškrábání pomůže jen půst 

Máte za sebou několikadenní milovaní a přijde vám, že vás „tam dole“ něco škrábe? Oba partneři mohou mít poškrábené pohlavní ústrojí. Sliznice partnerů postrádá dostatečn zvlhčení a jediné, co vám může pomoct je sexuální půst minimálně na dva dny a nebo lubrikační gel či různé hojivé mastičky. 

RADŠI NEMLUVIT! 12 VĚT, ZE KTERÝCH ŠÍLÍ KAŽDÁ HOLKA, CO JE VÍCE NEŽ ROK SINGLE

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:59 středa 18. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • 80
  LOL
 • 27
  FAIL
 • 25
  SUPER
 • 25
  WTF
 • 21
  OMG
 • 21
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART