Muž zachránil skoro zmrzlé kotě pokryté sněhem a ledem, proměnilo se k nepoznání!

8. srpna 2017 10:48
Ruský týpek Slava spatřil v lednu cestou domů ze svého auta u silnice sedící hromádku neštěstí: „Napadlo mě, že je to nějaké mrznoucí zvíře a šel jsem se podívat“, popisuje... To, co našel na místě, mu skoro zlomilo srdce.

ČTI TAKÉ: NOVÝ PODIVNÝ TREND PRSORUČNÍKŮ: TA-TA TOWELS AKA RUČNÍKY DRŽÍCÍ PRSA! HIT NEBO SHIT?

Kotě vyhozené u cesty v -35 stupních málem umrzlo

Vrstvou ledu a sněhu pokryté kotě sotva slyšitelně mňoukalo - doslova o život. „Auta projížděla kolem a nikoho ani nenapadlo se zastavit a podívat se, nebo pomoci. Byla obrovská zima, kolem - 35 stupňů Celsia...

Zabalil jsem kotě do ručníku a vzal tuhle zmrzlou kuličku s sebou domů. Doma jsem k topení připravil pelíšek, lampičku a kotě postupně rozmrzlo.

Pak usnulo na dlouhé hodiny a když se probralo, bylo neskutečně šťastné. Hodiny a hodiny mi olizovalo ruku a děkovalo mi za to, že jsem mu zachránil život.

Kotě jsem pojmenoval Nika a vzal ji k veterináři na prohlídku. Bohužel jí museli díky omrzlinám amputovat úplně umrzlý ocásek, ale byla statečná.

Teď už Niku nic netrápí a je šťastná se svým novým milujícím majitelem. Ten se nikdy nedozvěděl, jak se Nika octla v mrazu ve sněhu u silnice uprostřed pustiny.

Nejspíš ji zde bohužel vyhodil z auta původní majitel, kterého přestala jen pár dní po Vánocích bavit.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:48 středa 6. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 44
  OMG
 • 33
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 14
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART