MUŽ UVĚŘIL, ŽE SI ŠEST LET PSAL S KATY PERRY, ZA KTEROU SE VYDÁVALA NEZNÁMÁ KANAĎANKA!

19. srpna 2016 10:36
Spencer byl přesvědčen, že si celých šest let dopisuje s popovou star Katy Perry a plánovali společnou budoucnost! Ani teď nechce uvěřit tomu, jaká je realita!

Kdyby ti někdo řekl, že si píše po večerech se Selenou, Justinem, nebo kýmkoliv podobně slavným, asi by sis zaťukal/a na čelo...

ČTI TAKÉ: UKÁZAL SVÉHO LEGOLASE! INTERNET ŠÍLÍ DÍKY NAHÝM FOTKÁM ORLANDA BLOOMA Z DOVOLENÉ S KATY PERRY!

Spencer ale uvěřil, že si celých neskutečných šest let jeho života dopisoval přímo se samotnou Katy Perry! Nechal se nachytat a teď se z toho šoku nemůže vzpamatovat. Ztratil šest let investováním času i citů do někoho, kdo lhal a jen se vydával za slavnou star!

Muž si šest let dopisoval s podvodnicí

Spencer se navíc do domnělé „Katy“ zamiloval a už dokonce koupil i zásnubní prstýnek, do kterého navíc nechal vložit smaragd ze šperku po své babičce!

Muž si šest let dopisoval s podvodnicí

Celou dobu si tihle dva psali textovky, mejly a Spencer dokonce jednou utratil přes 200 dolarů za telefonát do Kanady, protože jeho „láska“ tvrdila, že je tam zrovna na turné.

Nyní vyšlo díky show Catfish najevo, že ve skutečnosti si chudák Spencer psal roky s kanaďankou žijící v Anglii jménem Harriet, která má navíc do vzhledu Katy Perry (jak se dalo čekat) daleko.

Muž si šest let dopisoval s podvodnicí

Tvůrci show se snažili Spencerovi dokázat, že si opravdu nepíše se slavnou star, ale s podvodnicí, která si všechno vymyslela, ale Spencer žil šest let ve snech a lžích a nemůže a nechce ani po mnoha důkazech uvěřit, jaká je realita!

Nakonec se celý tým vydal do Anglie, aby Spencera přesvědčil. Harietta se snažila ze setkání vykroutit, ale nakonec podlehla. Spencer ale i po osobním setkání s lhářkou (která se mu ještě navíc vysmála přímo do obličeje!) dlouho odmítal uvěřit, že si celou dobu psal s ní a ne s Katy! Chudák Spence si díky téhle Hariettině „hře“ možná ponese následky celý život. Bude pro něj těžké navázat nový vztah a hlavně někomu věřit!

Muž si šest let dopisoval s podvodnicí

Vždyť tihle dva spolu plánovali dokonce i rodinu a vymýšleli společně jména pro jejich budoucí děti! Pak ale tvrdě udeřila realita a ze snů zbylo jen prázdno! Takhle jednoduše se někomu může zbořit celý svět...

VIDEO: PODÍVEJ SE NA OSOBNÍ SETKÁNÍ SPENCERA A HOLKY, KTERÁ SE VYDÁVALA ZA KATY PERRY!

Fotogalerie

Vodafone YOU FEST 2016

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:36 sobota 17. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • 6
  WTF
 • 6
  OMG
 • 6
  LOVE
 • 5
  SUPER
 • 5
  LOL
 • 5
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART