Učitel se vydával za Biebera a získával od dětí na internetu jejich nahé fotky a videa!

10. března 2017 11:58
Učitel Gordon Douglas Chalmers (42) se dopustil neuvěřitelných devíti set přestupků a trestných činů spojených se zneužíváním dětí! Jeho žáci jsou v naprostém šoku!

ČTI TAKÉ: LOL! BARACK OBAMA DÁVÁ HIT EDA SHEERANA SHAPE OF YOU! CHECKUJ REMIX!

Učitele práva na Technické univerzitě v Queenslandu dopadly německé a americké úřady a prokázaly, že se na Facebooku a Skypeu vydával za slavného zpěváka, kterému mnoho dětí očividně neodolalo a tak mu naposílaly stovky svých nahých, nebo polonahých fotek a videí!

Bohužel nezůstalo „jen“ u posílání fotek, tento muž se údajně dopustil i několika znásilnění.

Justin Bieber

„Nejděsivější je ten fakt, že stovky až tisíce dětí opravdu věřily, že si přes internet povídají se slavným zpěvákem. Měli bychom se co nejvíce zaměřit na to, aby společnost chránila děti osvětou ohledně sociálních sítí a internetu.

Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně a jak denně vidíme, děti i teenageři jsou bohužel opravdu neuvěřitelně důvěřiví a bez rozpaků se nechají přemluvit k zaslání fotek a videí, které už nikdy nelze vzít zpět.

Věřte, že celebrity opravdu mají jiné věci na práci, než trávit dny a noci na internetu a dopisovat si intimně s fanoušky“, říká policejní inspektor Jon Rouse, který má případ na starosti.

Případ se dostane k soudu 6. dubna, kdy se rozhodne o mužově trestu.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 sobota 8. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 157
  WTF
 • 35
  LOL
 • 34
  FAIL
 • 31
  OMG
 • 20
  SUPER
 • 19
  LOVE
Foto

A45n55n W49i15n16t78e97r

To je fakt nechutný;-O

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART