Music news: Zpěvačka, která našla svého prince! Jak se ti libí Adéla Částková a její nový klip? Hlasuj!

10. prosince 2017 17:49
Mladá zpěvačka Adéla Částková, které se naplno pustila na sólovou pěveckou dráhu natočila nový klip k písni Malý princ, ve kterém se odehrává až pohádkový příběh o hledání lásky.

ČTI TAKÉ: 11 KLUKŮ SE SVĚŘILO, JAKÉ NEJHORŠÍ DÁRKY K VÁNOCŮM DALI SVÝM HOLKÁM! NA CO BACHA?

Natáčení klipu Malý princ (Adéla Částková)

Adéla má za sebou už několik písniček, se kterými uspěla u svých fanoušků ale například i v anketě Český slavík v kategorii Hvězda internetu, kde se umístila na 6. příčce.

Adéla už několik let spolupracuje se známým skladatelem Ondřejem Fiedlerem, který ji skládá většinu jejích písní. „Je to spolupráce, které mě nesmírně baví a vážím si jí!“, řekla Adéla.

Natáčení klipu Malý princ (Adéla Částková)

Videoklip k singlu Malý princ se natáčel v krásném prostředí luxusního pražského hotelu. Svým interiérem připomíná zámecké prostory, které přímo navozují pohádkovou atmosféru, ve které se celý klip nese. 

Nechyběly princeznovské ale také fashion šaty, kterých Adéla vystřídala několik. Například cibulákový model, který oblékla v minulosti Ewa Farna i třeba Lucie Borhyová, padl Adéle jako ulitý. Není pochyb o tom, že si svou roli užívala. Svým romantickým vzhledem by okouzlila nejednoho prince.

Natáčení klipu Malý princ (Adéla Částková)

Do konce roku Adéla chystá vystoupení pro své fanoušky v Brně v Praze a také ji od konce listopadu můžeme vidět v muzikálu Romeo a Julie, kde si 23. 11. 2017 střihla premiéru. Co se týče vlastní tvorby, jen co Adéla natočila klip, už má rozpracovanou další písničku. Těšíte se? 

ADÉLA - Malý Princ [OFFICIAL VIDEO]: 

Fotogalerie

Jak tě baví novinka Adély Částkové?
Hlasuj 536
HIT!
Hlasuj 145
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:49 pondělí 9. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 399
  LOVE
 • 84
  SUPER
 • 31
  WTF
 • 26
  FAIL
 • 19
  OMG
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART