Music News: V Hradci jsme doma! Vzkazují Memphis novým klipem Tak nějak!

30. října 2017 12:36
Královéhradecká kapela Memphis vydává letos už svůj třetí klip. Novinku Tak nějak kluci natočili doma. Mrkni na super video!

ČTI TAKÉ: BRITSKÁ STUDENTKA VYPADÁ JAKO DVOJČE TAYLOR SWIFT! POZNÁŠ, KTERÁ JE KTERÁ?

Memphis

„Všichni jsme Hradečáci, zkušebnu máme v Hradci, máme tady svoje oblíbené bary a kavárny, ale nikdy jsme ještě neudělali klip, kde by byl Hradec vidět“, komentuje novinku frontman Honza Řičař. 

Memphis

„Není to tak, že bychom si řekli, teď je ten správný čas natočit klip v Hradci. Vzniklo to přesně opačně. Vymysleli jsme děj a hledali to správné místo. Hradec byl ideální.“

Memphis

Příběh je o dívce, která nese ohromné srdce a to se postupně zmenšuje. „Pokud si někdo vzpomíná na klip Roger Sanchez - Another Chance, tak to je moje srdcovka. Ten nápad je dokonalej.

Memphis

Přímo v klipu jsme se přihlásili k originálu, ale posunuli ho trochu jiným směrem. Když už to vypadá, že dívka potkala kluka a srdce se zvětší jako v originálu, v další záběru se naopak ještě zmenší. Happy end to nakonec ale má.“ Dodává s úsměvem Honza.

VIDEO: Memphis - Tak nějak (oficiální videoklip): 

O MEMPHIS

Kapela Memphis má na kontě debutové album IN SONGS ABOUT HER, díky kterému se dostala do rádií a do televize. Ve spolupráci s Daliborem Cidlinským kluci na konci roku 2016 dokončili EP ZŮSTÁVÁM. Od začátku roku 2017 kapela vydala klipy Nad ránem, Terezo a teď novinku Tak nějak.

Frontmana Honzu Řičaře mohou fanoušci znát jako moderátora televizní stanice Óčko. Honza se také podílel na velmi úspěšném hudebním projektu Společný svět, který má momentálně na YouTube už přes 4 miliony přehrání a stal se jednou z deseti nejhranějších českých skladeb v rádiích.

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ: 10 OTÁZEK O SHAWNU MENDESOVI! JAK DOBŘE HO ZNÁŠ? OTESTUJ SE!

VIDEO: FUN FACTS z natáčení klipu Tak nějak:

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 úterý 27. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG
 • 9
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART