Music News: Niall Horan vydal nový singl On The Loose

16. února 2018 12:43
Bývalý člen One Direction Niall Horan vydává singl On The Loose, který pochází z aktuálního debutového alba Flicker, na němž se nachází hity jako This Town, Slow Hands nebo Too Much To Ask.

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 HLÁŠEK Z FILMŮ A SERIÁLŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ JE?

Niall Horan

Na produkci alba se podílel Julian Bunetta, který v minulosti spolupracoval s One Direction nebo Jasonem Derulem a Gregem Kurstinem, který stojí za hvězdami, jako jsou Lana Del Rey nebo Kylie Minoque. 

Horan sám sebe doprovází na kytaru a klavír a jeho nová muzika je inspirována vzory, kteří jsou jeho současníky nebo je obdivuje již od dětství. Za všechny jmenujme Fleetwood Mac, The Eagles and Crosby, The Lumineers nebo Jamese Baye.

KVÍZ: JAK DOBŘE ZNÁŠ ČESKOU REPUBLIKU? VYZKOUŠEJ NAŠICH 20 OTÁZEK!

Niall Horan v době, kdy byl součástí One Direction, prodal přes 70 milionů desek. Jeho sólový debut This Town obdržel 350 milionů streamů a prodaly se ho bezmála 3 miliony. 

Následující singl Slow Hands se umístil na první příčce hitparád ve 44 zemích světa a Too Much To Ask nasbíralo přes 35 milionů zhlédnutí na YouTube. Horan za svou kariéru získal bezpočet ocenění – People’s Choice, Teen Choice, Radio Disney Music a iHeartRadio MMVA.

Poslechni si: Niall Horan – On The Loose

Niall Horan - On The Loose (cover singlu)

Niall Horan

Niall Horan - přirozená barva vlasů - hnědá

Niall Horan

BROMANCE ROKU: FANOUŠCI SI VŠIMLI, ŽE TO PŘÁTELSKY JISKŘÍ MEZI SHAWNEM A NIALLEM!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:43 sobota 16. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART