Monínec si užijete i v létě! Bikepark, lanovka, animační programy a 7 nocí za cenu 5!

25. května 2023 10:17
Na Monínci se rozjela letní sezóna! Můžete využít lanovou dráhu, bikepark i bazén. A k tomu letní balíčky nabízející 7 nocí za cenu 5 nebo 5 nocí za cenu 4 a animační programy.

Monínec v létě

Je čas poznávat krásy Česka! Přijeďte a užívejte si plnými doušky čas strávený s rodinou! Máme pro vás připravené tipy na výlety po okolí, animační program pro děti, vstup do bazénu i wellness a navíc i vyhlídkovou jízdu lanovkou. Užijte si rodinné léto na Monínci a zažijte zábavu i relax na jednom místě. Více zde.

Monínec v létě

Animační programy jsou připraveny pro děti od 4 do 6 let nebo od 7 do 12 let. Kromě různých her si vyzkouší tubing, lanový park, koloběžky, pěší výlet s lanovkou, disgolf, trampolíny, paddleboarding, vodní maxiskluzavku, lukostřelbu, kuličkovou dráhu, jízdu na voru a další aktivity v parku. Připravena je i vnitřní herna Moniště pro případ nepříznivého počasí. Více zde.

Vzdálené noční hvězdy

Každý letní prázdninový čtvrtek na Monínci pro vás máme připravený večerní program s hvězdami o hvězdách! Bude vás čekat naučné povídání o hvězdách, hvězdná projekce v sále i samotné pozorování noční oblohy dalekohledem. Moderuje Vláďa Slezák.

Monínec v létě

Kulturní hvězdy na dosah

Ještě před tím, než se zadíváte na hvězdnou oblohu vás přivítají hvězdy pěvecké! Přijeďte na Monínec a zažijte něco neobvyklého! Vždy ve čtvrtek koncerty na hotelové terase.

ČERVENEC
6.7. Josef IX. a Majda Čejková
13.7. Standa Hložek
20.7. Michal Šindelář a Martin Motýl
27.7. Štěpán Kojan

SRPEN
3.8. Jakub Smolík
17.8. Petr Kolář
24.8. Elvis Jakub Machulda
31.8. Jarda Hypochondr

Monínec v létě

Letní kino

Užijte si podvečer v letním kině! Vždy ve středu se můžete tešit
na filmový večer. Promítání bude probíhat pod hotelovou terasou. Vstupné je zdarma.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:17 pátek 22. září 2023. Anketa je uzavřena.

 • 3
  LOVE
 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  FAIL
 • 2
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART