Monínec si užijete i v létě! Bikepark, lanovka, animační programy a 7 nocí za cenu 5!

25. května 2023 10:17
Na Monínci se rozjela letní sezóna! Můžete využít lanovou dráhu, bikepark i bazén. A k tomu letní balíčky nabízející 7 nocí za cenu 5 nebo 5 nocí za cenu 4 a animační programy.

Monínec v létě

Je čas poznávat krásy Česka! Přijeďte a užívejte si plnými doušky čas strávený s rodinou! Máme pro vás připravené tipy na výlety po okolí, animační program pro děti, vstup do bazénu i wellness a navíc i vyhlídkovou jízdu lanovkou. Užijte si rodinné léto na Monínci a zažijte zábavu i relax na jednom místě. Více zde.

Monínec v létě

Animační programy jsou připraveny pro děti od 4 do 6 let nebo od 7 do 12 let. Kromě různých her si vyzkouší tubing, lanový park, koloběžky, pěší výlet s lanovkou, disgolf, trampolíny, paddleboarding, vodní maxiskluzavku, lukostřelbu, kuličkovou dráhu, jízdu na voru a další aktivity v parku. Připravena je i vnitřní herna Moniště pro případ nepříznivého počasí. Více zde.

Vzdálené noční hvězdy

Každý letní prázdninový čtvrtek na Monínci pro vás máme připravený večerní program s hvězdami o hvězdách! Bude vás čekat naučné povídání o hvězdách, hvězdná projekce v sále i samotné pozorování noční oblohy dalekohledem. Moderuje Vláďa Slezák.

Monínec v létě

Kulturní hvězdy na dosah

Ještě před tím, než se zadíváte na hvězdnou oblohu vás přivítají hvězdy pěvecké! Přijeďte na Monínec a zažijte něco neobvyklého! Vždy ve čtvrtek koncerty na hotelové terase.

ČERVENEC
6.7. Josef IX. a Majda Čejková
13.7. Standa Hložek
20.7. Michal Šindelář a Martin Motýl
27.7. Štěpán Kojan

SRPEN
3.8. Jakub Smolík
17.8. Petr Kolář
24.8. Elvis Jakub Machulda
31.8. Jarda Hypochondr

Monínec v létě

Letní kino

Užijte si podvečer v letním kině! Vždy ve středu se můžete tešit
na filmový večer. Promítání bude probíhat pod hotelovou terasou. Vstupné je zdarma.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:17 pátek 22. září 2023. Anketa je uzavřena.

 • 3
  LOVE
 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  FAIL
 • 2
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART