Money, money. Kteří herci od Marvela si vydělali nejvíc?

4. května 2018 11:49
Filmové univerzum Marvelu je v současné době asi nejvýdělečnější světovou filmovou mašinérií, která nejen napomáhá vzniku prvotřídních hereckých osobností, ale také ráda své portfolio o mnohá zavedená jména rozšiřuje. Kdo z herců MCU patří za léta 2016-2017 mezi finančně nejúspěšnější, a tudíž pro Marvel úměrně k velikosti role potenciálně nejdražší?

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 5 filmů plných erotiky! To si s rodičema nepustíš!

Avangers

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

A jaké pocity zanechali Avengers: Infinity War v tobě?

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),


CINEMA geek - TOP 5 nejdražších filmů od Marvel  doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

5. místo – Jeremy Renner (19 milionů dolarů)

Americký drsňák, jehož resumé šponážních rolí je mimo jiné díky sériím Mission Impossible a Jason Bourne úctyhodné a pro Marvel a jejich snahu, aby měl Hawkeye dobré jméno dost zásadní. Však když mu nedají image profesionálního agenta, tak ho budou mít všichni jen za blázna v těsném trikotu s lukem a šípy!

Jeremy Renner

4. místo – Samuel L. Jackson (30,5 milionů dolarů)

V posledních letech hlavně mistr drobných rolí, které ale vždy stojí za to. Kdykoli se Jacksonovo jméno objeví na filmovém plakátě, tak se člověk okamžitě ocitá v očekávání, jaké úderné scény se v podání tohoto mistra one linerů dočká příště.

Samuel L. Jackson

3. místo – Chris Hemsworth (31,5 milionů dolarů)

Začalo to nenápadnou epizodkou ve rebootu Star Treku a pokračovalo hity jako Sněhurka a lovec, Chata v horách, Rivalové, V srdci moře a samozřejmě sérií Thor a Avengers, které všechny dohromady vytvořili z tohoto blond australského sympaťáka mezinárodní fenomén.

Chris Hemsworth

2. místo – Robert Downey Jr (48 milionů dolarů)

Člověk s více či méně úspěšnou kariérou již od svého neútlejšího dětství, kterého můžeme v poslední době znát hlavně jako filmového Sherlocka Holmese, a Tony Starka a.k.a. Iron Mana a.k.a. postavu, která položila základy veškerému filmovému vesmíru Marvelu a dodnes patří u většiny obecenstva mezi nejoblíbenější postavy vůbec.

Robert Downey Jr.

1. místo – Vin Diesel (54,5 milionů dolarů)

Tos nečekal, co? Pravděpodobně jsi třeba ani netušil, že je tento testosteronem přesycený pán vůbec součástí MCU. Nedivil bych se ti, protože v roli Groota ze Strážců Galaxie ho není úplně snadné poznat, obzvláště když všehovšudy dokola opakuje jednu repliku, a to nejen různými intonacemi, ale taktéž v několika světových jazycích, například ve španělštině.

ČTI TAKÉ: Top 5 padouchů z Avengers! Rozhodni, kdo je největší zloun!

Vin Diesel

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:49 sobota 1. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 39
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  OMG
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART