Moje tlustá řecká svatba se vrací! Bláznivá rodina míří hledat své kořeny

7. září 2023 0:34
Hrdinové legendární komedie Moje tlustá řecká svatba se vracejí již potřetí. Řecko, měj se na pozoru. Míří totiž hledat své kořeny. Film jde do kin právě dnes!
Moje tlustá řecká svatba 3

Snaha splnit poslední přání zemřelého otce je chvályhodná a může se proměnit v naprosto nečekanou dobrodružnou výpravu. Toulin (Nia Vardalos) tatínek byl Řek jako poleno, americkému občanství navzdory (ostatně jeho až nezdravý vztah k zemi předků byl hlavním zdrojem fórů v Mojí tlusté řecké svatbě). Jeho snem bylo vrátit se do rodné vesnice a sejít se se starými kamarády.

Moje tlustá řecká svatba 3

Toula se rozhodne spojit příjemné s užitečným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolébky civilizace, v níž se kdysi „kolébali“ i její předkové. Rodinný výlet v podání klanu Portokalů ovšem znamená, že půlka letadla do Řecka patří jen jim. A protože platí, že čím větší je rodina, tím větší jsou problémy, má se země pod Akropolí na co těšit. Zvlášť když nic nejde podle plánu a Portokalovi jsou chodící přírodní katastrofa.

Moje tlustá řecká svatba 3

Jenže kam se v tomhle směru hrabou na své řecké příbuzné, kteří pro ně mají připravené celou řadu překvapení. A všechna zdaleka nejsou pěkná. Jenže Řecko je kouzelná země, kde stačí sníst souvlaki, napít se ouza, podívat se do blankytně modrých vln Egejského dobře a víte, že všechno dobře dopadne. Více o filmu najdete zde.

Moje tlustá řecká svatba 3

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:34 pátek 5. ledna 2024. Anketa je uzavřena.

 • 30
  WTF
 • 27
  FAIL
 • 25
  SUPER
 • 25
  LOL
 • 23
  OMG
 • 22
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART